Jedną z czołowych spółek na rynku polskim, specjalizujących się w robotach budowlano-montażowych konstrukcji stalowych oraz świadczących usługi związane z modernizacją i remontem instalacji przemysłowych różnego rodzaju  jest toruńska firma Techbud.

Spółka oferuje szeroki zakres prac montażowych, zarówno nowych instalacji, jak i  remontów i unowocześnieniu już istniejących, zwłaszcza dla przemysłu chemicznego i spożywczego. W ciągu 14 lat swojej działalności firma z powodzeniem realizowała prace dla takich renomowanych przedsiębiorstw, jak Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory, CIECH Soda Polska Inowrocław, Luvena Luboń, OLPP, Siarkopol Gdańsk, czy Krajowa Spółka Cukrowa (Cukrownie Kruszwica, Malbork, Nakło, Dobrzelin, Kluczewo).

Jak mówi Marian Cydzik, współwłaściciel Techbudu: – Na rzecz Krajowej Spółki Cukrowej, w której cieszymy się uznaniem i zaufaniem, od szeregu lat wykonujemy wiele prac. Obecnie w oddziale w Kruszwicy realizujemy budowę dwóch zbiorników soku gęstego o pojemności 30 tys. m3 każdy (o średnicy 42 metrów i wysokości 27 metrów). Każdy z nich waży 650 ton. To, co nas wyróżnia w tej branży, to najwyższa jakość wykonanych prac oraz pełna odpowiedzialność za ich rezultaty. Wiarygodność i rzetelność to nasze znaki rozpoznawcze. Zawsze kładliśmy nacisk właśnie na te wartości i jest to doceniane przez naszych klientów. W dzisiejszych czasach nie jest łatwo o zespół wysoko wykwalifikowanych monterów, spawaczy i projektantów, dlatego cieszymy się, że udało nam się ich pozyskać. Pracownicy Techbudu sprawdzili się przy wielu projektach realizowanych dla firm z całej Polski, niejednokrotnie udowadniając przy tym, że wiedza, kreatywność i zaangażowanie są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Joanna Chrustek, Joanna Jakoweńko

źródło: Materiały Prasowe