Otrzymane przez markę Mikado wyróżnienie Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ubiegłym roku firma Abramis Sp. z o.o., właściciel funkcjonującej od 30 lat na rynku wędkarskim marki Mikado, rozpoczęła proces reorganizacji. Polegał on na wdrożeniu nowych systemów informatycznych, mających na celu wsparcie i zoptymalizowanie działań logistyczno-operacyjnych, sprzedażowych i marketingowych. – W ramach wzmocnienia obszaru logistyczno-operacyjnego rozpoczęliśmy wdrożenie nowego programu do zarządzania magazynem (WMS) oraz systemu klasy ERP do zarządzania zasobami firmy – mówi Wojciech Kurowicki, Prezes Zarządu Abramis Sp. z o.o. – Aby zoptymalizować proces zamówień rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem nowej platformy B2B, która ma ułatwić naszym partnerom handlowym zamawianie towarów. W całym procesie zmian jakie zaszły w Mikado, nie zapomnieliśmy o wsparciu i wzmocnieniu najważniejszego obszaru w każdej firmie handlowej czyli tworzenia i zarządzania ofertą handlową. Ze względu na stale poszerzające się portfolio i innowacyjność produktów, dział zarządzania kategoriami został znacząco wzmocniony. To pozwoli nam na lepszą penetrację rynku wędkarskiego i szybsze reagowanie na potrzeby i oczekiwania naszych klientów – mówi Prezes Wojciech Kurowicki.

Proces zmian został doceniony przez klientów, a wyrazem tego jest zaufanie odbiorców, wyrażone w otrzymanym przez Mikado tytule Dobra Marka 2018.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na naszą stronę internetową: www.mikado.pl