« Powrót do artykułu

MFW: Przewalutowanie kredytów i obniżenie wieku emerytalnego mogą uderzyć w polską gospodarkę

Projekt przewalutowania kredytów frankowych oraz obniżenia wieku emerytalnego mogą zaszkodzić finansom publicznym i wpłynąć na obniżenie wzrostu gospodarczego - wynika z corocznego raportu Międzynarodowego Funduszu Walutowego oceniającego Polskę.

Gospodarka

żródło: ShutterStock

Projekt przewalutowania kredytów frankowych mogą zaszkodzić finansom publicznym.

statystyki

Komentarze (2)

  • kredyty frankowe to temat wyssany z palca(2016-05-20 15:47) Zgłoś naruszenie 40

    "...... Według wyliczeń urzędu, przy utrzymaniu stóp procentowych LIBOR CHF na poziomie zbliżonym do obecnego wzrost kursu CHF/PLN do 4,0, a nawet 4,5 i 5,0, powinien zostać zaabsorbowany przez większość kredytobiorców CHF, a miesięczna zmiana raty spłaty byłaby porównywalna do tych, jakie płacą kredytobiorcy mający analogiczny kredyt w PLN. ..." ----------------------------------------------- całe to zamieszanie z kredytami frankowymi ma na celu wyłudzenie środków obojętnie czy od banków, czy od państwa czyli od nas wszystkich obywateli. Prawdą jest, ze frankowicze domagają sie ażeby im wypłacono nie osiągnięte zyski, czyli to co zamierzali ugrać na franku. A jak przyszło płacić tak jak kredytobiorcom złotówkowym od razu się zaczął ten płacz i jęk . a przecież nikt wam nie obiecał że do końca kredytu będziecie mieć tak samo niskie raty jak na początku!

    Odpowiedz
  • alina(2016-05-16 17:04) Zgłoś naruszenie 04

    Niech MFW przestanie wywierac wpływ na dalsze okradanie Polaków. Wynocha. Niech nie udają takich troskliwych o Polskę, wiemy że dbają o dochody swoich banksterów. ZŁODZIEJE, PRECZ O D MOICH PIENIĘDZY.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!