« Powrót do artykułu

Najlepsze ubezpieczenia mieszkaniowe

Każdy właściciel mieszkania z pewnością uważa je za jedno ze swoich najcenniejszych aktywów majątkowych. A to, co cenne, warto ubezpieczyć. Tylko jak wybrać najkorzystniejszą polisę? Redakcja TotalMoney.pl postanowiła pomóc w podjęciu tej decyzji i przygotowała ranking ubezpieczeń mieszkaniowych.

mieszkanie, nieruchomości

żródło: ShutterStock

Najlepsze ubezpieczenia mieszkaniowe

statystyki

Komentarze (3)

 • Ekspert Link4(2015-08-18 14:03) Zgłoś naruszenie 01

  Wybierając ubezpieczenie dla swojego domu czy mieszkania warto skorzystać z kalkulatora online i porównać stawki różnych ubezpieczycieli. Aby szybko obliczyć koszt polisy w Link4 skorzystaj z kalkulatora http://bit.ly/1gttzXE

  Odpowiedz
 • Multiagent(2015-08-20 14:42) Zgłoś naruszenie 01

  Zdecydowanie zgadzam się z ostatnim wpisem, to tak jakby tworzyć ranking najlepszych samochodów wg najniższej ceny lub wg najwygodniejszego uchwytu do napojów. Brak związku z rzeczywistością, żenujący brak znajomości tematu.

  Odpowiedz
 • agent(2015-08-19 10:00) Zgłoś naruszenie 01

  Ranking tak oderwany od rzeczywistości jak stąd do Berlina... Ranking opierany na assistance rowera ? Ubezpieczeniu rzeczy poza lokalem ? Cenie ?! A gdzie PZU, Warta Hestia ? 3 największych na tym rynku ... I jeszcze kilku pomniejszych .. ? W PZU można dostać do 60% zniżek i zmiecie cenę tej Proama raz dwa, w Hestii również są atrakcyjne zniżki, Warta ma rabaty + można wziąć ubezpieczenie na 3 lata i cena wychodzi jeszcze dużo niższa.. Ranking do kosza..

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!