Zjednoczone Emiraty Arabskie znoszą wizy dla Polaków. Dubaj czeka na turystów

Wjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie łatwiejszy i zdecydowanie tańszy. Polacy nie będą musieli ubiegać się wcześniej o promesę wizową. Zobaczcie galerię niesamowitego Dubaju, który każdego roku przyciąga miliony turystów z całego świata.

 • Dubaj Marina - nowoczesna i luksusowa dzielnica mieszkalna położona nad brzegiemi Zatoki Perskiej. Budynki różne w wysokości od niskich pięciopiętrowych do super wysokich wieżowców. Na Upper Marina (Marina Górna) zostanie wybudowanych 200 wieżowców o wysokości od 200 m do ponad 400 m.
 • Burdż Chalifa - najwyższy budynek świata. Sięga wysokości 828 metrów. Ma najwyżej na świecie położony taras widokowy – na 124. piętrze, a na piętrach 158. i 76. znajdują się (odpowiednio) najwyżej na świecie usytuowane meczety i basen.
 • Jumeirah - jedna z najlepszych dzielnic w Dubaju. Skupisko wielu luksusowych hoteli, które są położone nad samych brzegiem Zatoki Perskiej, przy pięknej piaszczystej plaży.
 • Dubai Marina - - nowoczesna i luksusowa dzielnica mieszkalna położona nad brzegiemi Zatoki Perskiej. Budynki różne w wysokości od niskich pięciopiętrowych do super wysokich wieżowców. Na Upper Marina (Marina Górna) zostanie wybudowanych 200 wieżowców o wysokości od 200 m do ponad 400 m. Mieszkańcy najwyższych budynków będą mieli niczym nie zasłonięty wspaniały widok na Palm Island.
 • Widok z punktu widokowego zlokalizowanego w Burdż Chalifa. Na najwyżej położony taras świata turyści docierają oczywiście najszybszą windą świata. Warto zarezerwować bilet wstępu wcześniej przez internet, ponieważ zainteresowanie turystów jest ogromne.
 • Centrum Dubaju z ulicą Szejka Zayeda, która jest główną arterią komunikacyjną Dubaju. Równoległa do wybrzeża, skupia wokół siebie większość wieżowców Dubaju. Tuż nad drogą przebiega - jedna z najbardziej nowoczesnych na świecie linia... metra
 • Burj al Arab - okrzyknięty najbardziej luksusowym hotelem na świecie. Może się pochwalić aż 7 gwiazdkami, kiedy oficjalna kategoryzacja hoteli kończy na 5 gwiazdkach. Hotel posiada kształt żagla i położony jest na sztucznej wyspie usypanej na wodach Zatoki Perskiej.
 • Dubai Creek - zatoka w samym centrum Dubaju, która niejako oddziela stary Dubaj, od jego nowoczesne oblicza, którego wizytówką są szkło i stal.
 • Wyspa Palmowa w Dubaju. Usypana na wodach Zatoki Perskiej w kształt palmy wyspa jest jedną z wielu atrakcji turystycznych Dubaju. Dla jednych atrakcja turystyczna, a dla innych dom - bowiem na wyspie wybudowano zarówno luksusowe apartamentowce, jak i domy z prywatnymi plażami.
 • Dubaj - widok na ulicę Szejka Zayeda i wieżowce w centrum miasta.
statystyki

Komentarze (2)

 • Alfonkaa(2018-04-26 21:42) Zgłoś naruszenie 00

  Witam , zapraszam wszystkich do nowego portalu nieruchomości w ZEA moveincat. com . Portal jest całkowicie darmowy !! Polecam !!

  Odpowiedz
 • Aloalo(2018-05-11 22:33) Zgłoś naruszenie 00

  Witam ! Zapraszam wszystkich do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat .com Portal jest darmowy ! Zapraszam i polecam! moveincat .com

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!