« Powrót do artykułu

IKO już dostępne dla BlackBerry i Nokii

PKO Bank Polski rozszerza dostępność aplikacji IKO – od dziś mobilnie mogą zapłacić również m.in. posiadacze telefonów BlackBerry i Nokia. Ponadto dla klientów innych banków, którzy chcą korzystać z IKO, PKO Bank Polski przygotował atrakcyjną ofertę specjalną.

 • Dla osób, które nie są klientami PKO Banku Polskiego, a już teraz chciałyby dokonywać wygodnych i szybkich płatności telefonem, Bank przygotował specjalną ofertę Superkonta z IKO.
statystyki

Komentarze (2)

 • MKO(2013-04-11 15:28) Zgłoś naruszenie 00

  fajna reklama :)

  Odpowiedz
 • aprila(2013-04-11 15:39) Zgłoś naruszenie 00

  W przypadku telefonów BlackBerry, Nokia (Symbian) oraz innych telefonów umożliwiających instalacje aplikacji JAVA, nie można bezpośrednio ściągnąć aplikacji IKO. Trzeba to zrobić za pośrednictwem iPKO. Po zalogowaniu do serwisu trzeba zamówić aplikację w sekcji „IKO”. Na podany numer telefonu otrzymamy SMS, który umożliwi pobranie aplikacji IKO bezpośrednio na telefon. Instalujemy aplikację na telefonie, a następnie trzeba aktywować ją w serwisie internetowym iPKO. W najbliższym czasie planowane jest jeszcze udostępnienie aplikacji na system Windows Phone. Pracujemy też nad telefonami zrootowanymi (ze względów bezpieczeństwa korzystanie z aplikacji IKO na telefonach ze złamanymi zabezpieczeniami producenta jest aktualnie niemożliwe).

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!