« Powrót do artykułu

Doradcy kredytowi - czy pomogą zakupić upragnione mieszkanie?

Poszukiwanie upragnionego lokum przysparza wielu emocji. Nie zawsze są one pozytywne. Niemała dawka stresu wiąże się z faktem, że dla większości osób zakup mieszkania lub domu jest najważniejszą transakcją w życiu.

 • Doradcy kredytowi powinni być przygotowani także na bardziej nietypowe zlecenia. Niektórzy klienci są zainteresowani nabyciem innych nieruchomości niż mieszkania.
statystyki

Komentarze (4)

 • gbart(2012-10-29 10:44) Zgłoś naruszenie 00

  Ile kosztuje taki artykuł??

  Odpowiedz
 • profesjonalista(2012-10-29 11:06) Zgłoś naruszenie 00

  A czy doradca kredytowy udzielający porad w zakresie wyboru nieruchomości ponosi odpowiedzialność prawną za swoje porady, czy jest ubezpieczony, sprawdza stan techniczny i prawny nieruchomości, ma do tego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, działa zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa o gospodarce nieruchomościami- wymogi co do kwalifikacji i ubezpieczenia)???
  Jeśli tak to fajnie, tzn, że doradcy posiadają również licencję zawodową lub pracują pod nadzorem właściwie przygotowanej osoby.
  Jeśli nie- to bezkarnie mogą wpuszczać klientów w maliny a sami działają nie prawnie, a jeśli tak jest czy można mieć do nich zaufanie w ogóle.

  Odpowiedz
 • mk(2014-03-19 17:24) Zgłoś naruszenie 00

  CONSE ul. Jaworzyńska 11/2
  Zadzwonili z propozycja spotkania, ponieważ rzekomo znaleźli ciekawe dla mnie oferty. Telefonicznie Pani z call center udzieliła mi informacji, ze świadczenie ich usług jest całkowicie bezpłatne, gdyż w przypadku sprzedaży mieszkania rozliczają się z deweloperem. Umówiona byłam na spotkanie z doradcą ds. nieruchomości, a przyjął mnie również doradca finansowy, z usług którego nie chciałam korzystać. W związku z powyższym poinformowano mnie, ze pobierają 1% prowizji od wartości sprzedanego mieszkania.Telefonicznie wprowadzają klienta w błąd, a później chcą wyłudzić pieniądze. Odradzam, STRATA CZASU!!!

  Odpowiedz
 • karciel(2015-03-31 14:13) Zgłoś naruszenie 00

  Akurat tutaj się zgadzam - nikt nie jest w stanie ogarnąć samodzielnie wszystkich ofert. Mówi wam coś Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? W zasadzie to oni nam robili całą analizę, wszystko poszło jak należy bo faktycznie oferta którą sami znaleźliśmy, była prawie o 2 tysiące w sumie droższa - spora kasa jak dla mnie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!