« Powrót do artykułu

Wadliwe kredyty - tego piwa nawarzyły banki [POLEMIKA]

27 lutego na łamach DGP ukazał się artykuł prof. Michała Romanowskiego pt. „Upadek umowy kredytu to nie darmowy lunch” dotyczący skutków uznania umów kredytu (przede wszystkim frankowych) za nieważne.

frank szwajcarski1

żródło: ShutterStock

Argumenty podnoszone w komentowanym artykule są tyleż błyskotliwe, co bezpodstawne. Opierają się raczej na przekonaniach autora (odwołującego się do twórcy neoliberalizmu Miltona Friedmana) niż na przepisach prawa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • Polak(2020-03-24 16:22) Zgłoś naruszenie 110

  jeśli pieniądz ma swoją cenę, to po sądowym rozwiązaniu umowy bank powinien również zwracać klientom opłacone przez nich raty razem z odsetkami za korzystanie z tych rat na przestrzeni lat.

  Odpowiedz
 • gosc(2020-03-24 18:03) Zgłoś naruszenie 90

  Romanowski i wszystko jasne, orze jak może bo ZBwP mu płaci,

  Odpowiedz
 • Domi(2020-05-06 14:55) Zgłoś naruszenie 00

  Nie uważam żeby moje zwycięstwo z bankiem było zwycięstwem pyrrusowym. Wręcz przeciwnie! Zostaliśmy oszukani i tyle, tu chodzi o źle sporządzone umowy i o wprowadzanie w błąd kredytobiorcy! Jeśli ktoś potrzebuje pomocy polecam Debt Collection tle. 797 266 156. Szybko i skutecznie pomogli mi się uporać z tym smutnym problemem! Nie ma na co czekać, szukajcie pomocy i rozwiązujcie te sprawy!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!