« Powrót do artykułu

Czy o kredytach walutowych wiadomo już wszystko? "Jednoznacznie korzystne opinie są szkodliwe"

Nie jest zaskoczeniem, że pytanie o sposób wzajemnego rozliczenia kredytobiorców frankowych i banków nie znalazło odpowiedzi w ukształtowanej i jednolitej linii orzeczniczej.

 • Jednoznacznie korzystne dla kredytobiorców i niepozostawiające wątpliwości w tej kwestii opinie, które budują niczym nieuzasadniony na tę chwilę entuzjazm, są szkodliwe.
statystyki

Komentarze (4)

 • Robert (2020-02-04 22:37) Zgłoś naruszenie 120

  Artykuł napisał prawnik, który bronił banku na sprawie Dziubak, nie ma więc mowy o obiektywnym tekście. Artykuł na zamówienie lobby banksterskiego. Tak poważna gazeta bo nie powinna tych bredni w ogóle drukować. A Pan Panie Stolarski masz Pan lustro w domu. Jak.mozna tak kłamać i manipulować? Wstyd, powinninodebrac Panu prawo do wykonywania zawodu prawnika. Za pieniądze wszystko Pan napisze. Dno moralne.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Dneirf (2020-02-04 22:22) Zgłoś naruszenie 100

  Banki nie poniosà strat. Zarobià mniej.

  Odpowiedz
 • Marek(2020-02-04 20:46) Zgłoś naruszenie 100

  To jest artykuł, który ma na celu dezinformowanie opinii publicznej. Napisany został przez prawnika banków, a brak jest tej informacji przy artykule. Skrypt banku Raiffeisen dla agencji PR w Chorwacji wyciekł do prasy i dopiero wówczas takie artykuły jak ten przestały się tam pojawiać. Nie pozdrawiam redakcji, która za kasę opublikuje każdy banksterski paszkwil. Tysiące ludzi w Polsce pozbawionych zostało majątku przez banksterów którzy stracili miliony grając na forexie na FX SWAP-ach i próbują je odzyskać egzekwując nieuczciwe umowy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!