KNF ostrzega przed Zakrą. Czeka nas powtórka z Amber Gold?

autor: Jacek Uryniuk07.05.2014, 07:05; Aktualizacja: 07.05.2014, 07:54
Korupcja

Na pierwszy rzut oka oferta wydaje się atrakcyjna. Ale pojawia się pytanie, skąd tak wysokie zyski.źródło: ShutterStock

Spółka zachęca do zakupu pakietów inwestycyjnych, które mają dać zysk w wysokości nawet 12 proc. w skali roku. Jednak Komisja Nadzoru Finansowego ostrzega, aby tę firmę omijać z daleka.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Aria(2014-05-28 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    Z tego co ja tu czytam,to uważacie ze można okradać obywateli i to oni sami są sobie winni bo nie studiowali prawa a Ci co studiowali to wiedzą jak okraść zwykłego obywatela i nic do tego Państwo nie ma,Wszyscy chyba tu rozumy pozjadali.Ludzie!!! a gdzie jest prawo co powinno chronić obywateli a złodziei karać. Wszyscy co stworzyli takie umowy, nie czytelne, lub nie korzystne powinni iść siedzieć za kratki, i to by ich nauczyło nie robić idiotów z ludzi

    Odpowiedz
  • T.(2014-05-07 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    6: zen z IP: 89.66.214.* (2014-05-07 11:01)

    Rok temu to każdy wiedział, żę Amber Gold to przekręt. Pisano już o tym od połowy 2010 roku.

    Odpowiedz
  • przem(2014-05-07 11:50) Zgłoś naruszenie 00

    dziś słyszałem, że więźniowie dostają co miesiąc pieniądze na ubezpieczenie w ZUS od państwa i jak wychodzą z więzienia przysługuje im emerytura z ZUS a jeśli nie ma mają gdzie mieszkać państwo zapewnia im mieszkania!!!
    jeśli to prawda to żyjemy naprawdę w psranym kraju

    Odpowiedz
  • zen(2014-05-07 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Rok temu przewidziałem Amber gold. Teraz uważam,ze Amber gold się obroni. Umowa mówiła,ze za zerwanie jej tracimy pewien procent KAPITAŁU. Ludzie zrywając umowę zgadzali się z tym,chyba ze udowodnią,że rząd im kazał.

    Odpowiedz
  • do @RobSon(2014-05-07 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    Co Ty człowieku wypisujesz? Na całym świecie pełno jest oszustów i szmatławców,którzy kradną. Ty widzisz Polskę,bo nosa poza nią nie wystawiłeś,a i pewnie z czytaniem masz problemy. Jeśli ktoś chce wkładać swoje pieniądze,to najpierw taki bank sprawdza,a przede wszystkim nie wierzy w cuda. Co rząd ma do głupoty obywatela?! Za głupotę się płaci...,niestety własnym zdrowiem i pieniędzmi.

    Odpowiedz
  • wjw(2014-05-07 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ale za to Kościół rządzi...

    Odpowiedz
  • RobSon(2014-05-07 08:36) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce wszystko jest możliwe, bo to kraj czwartego świata. Prawo chroni złodziei i przestępców, bo to przecież większość w sejmie.
    Rząd nas okrada, banki nas okradają, zagraniczne firmy zyski wyprowadzają z kraju i nie płacą podatków. Masa durnych przepisów, które tworzy się aby utrudnić życie obywatelom.
    W tym kraju nigdy nie będzie normalnie.

    Odpowiedz
  • krzysztof(2014-05-07 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    Robert święte słowa popieram.

    Odpowiedz
  • Robert(2014-05-07 07:39) Zgłoś naruszenie 00

    Taka jest demokracja, pełna oszustów kombinatorów i naciągaczy. Ale, swoja drogą, jeżeli ktoś chce mieć zysk 12% rocznie i inwestuje swoje pieniądze to jego sprawa. Może zawsze wystąpić na drogę sądową przeciw oszustowi. Tylko żeby państwo nic mu nie wypłacało z naszych pieniędzy. Masz kasę, możesz zrobić z nią co chcesz ale na własne ryzyko. Tak samo jak powodzianie którzy nie ubezpieczyli dobytku wartego nieraz milion a zlokalizowanego w miejscach zalewanych przez powódź. Dzisiaj w Polsce, dalej jest komuna i jedni płaca za drugich.

    Odpowiedz