« Powrót do artykułu

Emilewicz: Głównym filarem programu "Energia plus" będzie energetyka prosumencka

Głównym filarem programu "Energia plus" będzie energetyka prosumencka, rozproszona - mówiła w poniedziałek w Radiu Kraków minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Kolektory słoneczne

żródło: Bloomberg

Kolektory słoneczne

statystyki

Komentarze (6)

 • SZROTY GÓRĄ !(2018-12-31 17:59) Zgłoś naruszenie 30

  i gdyby tak było mniej śmierdzących żywą naftą szrotów pod blokami, a więcej drzew i krzewów - teraz spaliny zatykają gardło , oddychanie jest utrudnione, a auta stoją pod samymi oknami.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • rysz64(2019-01-01 15:00) Zgłoś naruszenie 20

  Pomysły pana Gowina dotychczas się nie sprawdzają-patrz likwidacja kilkudziesieciu sądów i odwrót od tak nieprzemyślanej reformy. Teraz idea jest wspaniała, tylko kto zaufa takiej władzy zmieniającej w 3 godziny nocne prawo tak, że frajerzy zostaną na lodzie, a wszystkie minielektrownię staną się własnością molocha państwowego ENERGOSOLAR.PL (dawna własność prywatna)

  Odpowiedz
 • VAper(2018-12-31 13:50) Zgłoś naruszenie 20

  Jest tylko jeden warunek, Nie może być tak, że do ustawiania farm fotowoltaicznych wykorzystane będą niezabudowane grunty. Ponadto montaż urządzeń na budynkach powinien uwzględniać dwie kwestie - odbicia światła od paneli i ich wpływ na budynki sąsiednie, a także promieniowanie elektromagnetyczne przewodów z instalacji na budynku na jego mieszkańców. Inaczej możemy obudzić się we wnętrzu dużego elektromagnesu.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • brawo(2018-12-31 19:33) Zgłoś naruszenie 21

  Brawo rząd - czekamy

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!