« Powrót do artykułu

Inspektor pracy zdecyduje, kto dostanie emeryturę pomostową

Będzie zmiana ustawy o PIP. Dzięki niej inspekcja będzie mogła wpisywać lub wykreślać pracowników z wykazu osób wykonujących prace w szczególnych warunkach.

emeryt

żródło: ShutterStock

11,1 tys. - tyle osób pobiera obecnie emeryturę pomostową

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze FB:

Komentarze (4)

 • zrobionych na kolanie fałszów prawnych nie zmieni.(2014-12-29 10:27) Zgłoś naruszenie 20

  nikt,ponieważ ekipa blokuje wszystko co dotyczy dać obywatelowi---sami biorąi oszukują przeciętnego głupola polskiego,który płaci im podatki=dno!!!

  Odpowiedz
 • tak to będzie mistyfikacja praw robola,któremu(2014-12-11 15:38) Zgłoś naruszenie 20

  państwo polskie zabrało wszystko i skłoniło po 50 latach opłacania składek do grzebania za żywnością po śmietnikach.Gdzie ta UE ze swoją teorią sprawiedliwości społecznej i etyki praw obywatelskich.Polska stała się wrogiem dla uczciwego obywatela!!!

  Odpowiedz
 • niewierzący(2014-12-11 11:54) Zgłoś naruszenie 10

  Czy aby nie będzie to kolejny przepis z cyklu: "koperta - rączka - załatwione"?

  Odpowiedz
 • pandora(2014-12-12 06:56) Zgłoś naruszenie 10

  Taka grupa jak taksówkarze po 35 latach za kólkiem po kilkanaście godzin dziennie powinna mieć prawo do wcześniejszej emerytury lub świadczenia przedemerytalnego.Taksówkarz nie ma możliwości ogłosic upadłości,ponieważ nie ma majątku i nie zatrudnia pracowników.Ta grupa nie powinna być podpięta pod przedsiębiorców mających firmy i zatrudniających ludzi,Dlatego taksówkarze sa poszkodowani przez nieudolne przepisy i nie moga skorzystac ani z wcześniejszych emerytur ani z e świadczenia,Są wykluczeni ze wszystkiego.To jest dyskryminacja w świetle prawa.Ustawodawca zapomniał o tej grupie lub wogóle o niej nie pomyślał i tak od lat dziwwięćdziesiątych w koszmarnej demokracji polskiej.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!