"Poradnik pozytywnego myślenia" - kandydat do Oscarów na zdjęciach

Bradley Cooper („Jestem Bogiem”), Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”) oraz Robert De Niro w komedii o miłości, która wywołała wielkie poruszenie krytyki i spekulacje o szansach oscarowych w 2013 roku. Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii „pozytywnego myślenia”. Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Bradley Cooper i Robert De Niro w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia"

autor: JOJO WHILDENżródło: Materiały Prasowe

Robert De Niro - Wybitny, wyjątkowo wszechstronny aktor amerykański, także reżyser i producent. Urodził się 17.08.1943 roku w Nowym Jorku. Jest dwukrotnym laureatem Oscara, za rolę drugoplanową w „Ojcu chrzestnym II” i rolę główną w „Raging Bull” (wideo: „Szalejący byk”, TVP: „Wściekły byk"). Wyróżniony został ponadto czterema nominacjami do tej nagrody. Wychowany w Nowym Jorku, brał lekcje aktorstwa m.in. u Lee Strasberga. Sławę przyniosły mu „Mean Streets” (wideo: „Nędzne ulice”, TVP: „Ulice nędzy”) Martina Scorsese, które zapoczątkowały trwającą wiele lat współpracę aktora i reżysera. Jej efektem był chociażby „Taksówkarz” (nominacja do Oscara), czy „Chłopcy z ferajny”. W roku 1986 aktor zadebiutował na Broadwayu w sztuce „Cuba and His Teddy Bear” i otrzymał Theater World Award. De Niro jest współwłaścicielem wytwórni Tribeca, w której powstały m.in. „Mroki miasta”, „Przylądek Strachu”, „Faithful” (wideo: „20 lat... i ani dnia dłużej"), czy „Thunderheart” (wideo: „Na rozkaz serca”). Pracuje także jako reżyser – nakręcił „Prawo Bronxu” i „Dobrego agenta”. Jest powszechnie znany z obsesyjnego zaangażowania w pracę i wielkiej zdolności do fizycznej transformacji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!