"Poradnik pozytywnego myślenia" - kandydat do Oscarów na zdjęciach

Bradley Cooper („Jestem Bogiem”), Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”) oraz Robert De Niro w komedii o miłości, która wywołała wielkie poruszenie krytyki i spekulacje o szansach oscarowych w 2013 roku. Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii „pozytywnego myślenia”. Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia"

autor: JOJO WHILDENżródło: Materiały Prasowe

W głosowaniu „Top 99 Women 2013” brytyjskiego portalu AskMen, w którym 2,4 mln mężczyzn odpowiedziało na pytanie, którą z celebrytek wybrałoby na swoją partnerkę, przeskoczyła na czoło listy z 47 miejsca w poprzednim roku (wyniki ogłoszono 11 grudnia 2012). Mimo oszałamiających sukcesów, pozostaje skromną dziewczyną. W wywiadzie dla „Vanity Fair” (luty 2013) powiedziała: – Wszyscy pytają mnie: jak to się dzieje, że popularność nie uderza ci do głowy? A ja pytam: Niby dlaczego miałabym stać się zarozumiała? Przecież nie ratuję niczyjego życia. Lekarze ratują ludziom życie, czy strażacy, którzy wchodzą do płonących budynków. Ja tylko gram w filmach. To głupie zajęcie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!