"Poradnik pozytywnego myślenia" - kandydat do Oscarów na zdjęciach

Bradley Cooper („Jestem Bogiem”), Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”) oraz Robert De Niro w komedii o miłości, która wywołała wielkie poruszenie krytyki i spekulacje o szansach oscarowych w 2013 roku. Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii „pozytywnego myślenia”. Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Jennifer Lawrence w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia"

żródło: Materiały Prasowe

Jennifer Lawrence - Zasłynęła nominowaną do Oscara rolą w kameralnym thrillerze „Do szpiku kości” („Winter's Bone”, 2010, reż. Debra Granik). Urodziła się 15.08.1990 roku w Louisville, stan Kentucky. Karierę zaczynała jako modelka; w 2004 roku, podczas pobytu w Nowym Jorku, po kilku przesłuchaniach zdobyła role w reklamówkach. Wkrótce powierzono jej rolę w sitcomie „The Bill Engvall Show”. Potem pojawiła się m.in. w filmach „Company Town” (TV, 2006), „The Poker House” (2008), „The Burning Plain”(DVD: „Granice miłości” ,2008), „X-Men: Pierwsza klasa” („X-Men: First Class”, 2011), „The Beaver” (2011). Po wielkim sukcesie „Igrzysk śmierci” („The Hunger Games”, 2012) stała się jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Zagrała w thrillerze „House at the End of the Street” (2012), a obecnie ukończyła zdjęcia do filmu „Serena” w reżyserii Susanne Bier, gdzie jej partnerem był ponownie Bradley Cooper. Pracuje też nad drugą częścią „Igrzysk...”. Gra na gitarze, podziwia Jeffa Bridgesa, Meryl Streep, Laurę Linney i Cate Blanchett.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!