"Poradnik pozytywnego myślenia" - kandydat do Oscarów na zdjęciach

Bradley Cooper („Jestem Bogiem”), Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”) oraz Robert De Niro w komedii o miłości, która wywołała wielkie poruszenie krytyki i spekulacje o szansach oscarowych w 2013 roku. Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii „pozytywnego myślenia”. Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Bradley Cooper w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia"

żródło: Materiały Prasowe

Następnie studiował aktorstwo w New School University. Karierę telewizyjną rozpoczął (jeszcze podczas studiów) od epizodu w serialu „Seks w wielkim mieście”. Darren Starr, producent serialu, zaangażował go do kolejnych swoich produkcji. Na dużym ekranie młody aktor zadebiutował w filmie „Wet Hot American Summer” w 2001 roku. Przełomem była rola w słynnym serialu „Agentka o stu twarzach”. Gwiazdorską pozycję zdobył Cooper po roli Phila w przebojowej komedii „Kac Vegas”. Cooper zagrał też główną rolę w sitcomie „Kill grill”, którego fabułę oparto na biografii znanego kucharza Anthony'ego Bourdaina. Jednak z powodu niskiej oglądalności serial zdjęto z anteny. W 2006 roku, razem z Julią Roberts i Paulem Ruddem, wystąpił w przedstawieniu „Trzy dni deszczu” wystawianym na Broadwayu. Był także prezenterem w programie podróżniczym „Globe Trekker”. Magazyn „People” obwołał go rok temu Najseksowniejszym Żyjącym Facetem (Sexiest Man Alive 2011).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!