"Poradnik pozytywnego myślenia" - kandydat do Oscarów na zdjęciach

Bradley Cooper („Jestem Bogiem”), Jennifer Lawrence („Igrzyska śmierci”) oraz Robert De Niro w komedii o miłości, która wywołała wielkie poruszenie krytyki i spekulacje o szansach oscarowych w 2013 roku. Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii „pozytywnego myślenia”. Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Bradley Cooper w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia"

autor: JOJO WHILDENżródło: Materiały Prasowe

Bradley Cooper - Urodził się 5 stycznia 1975 roku w Filadelfii. Jego matka Gloria jest Amerykanką włoskiego pochodzenia, a ojciec Charlie, makler giełdowy, ma irlandzkie korzenie. Cooper dorastał niedaleko Jenkintown w Pensylwanii. Już jako młody chłopak postanowił, że zostanie aktorem. Wpływ na jego decyzję miała fascynacja kreacją Johna Hurta w filmie Davida Lyncha „Człowiek słoń”. Do roli, dla której podziw tak mocno odcisnął się na jego życiu, powrócił wiele lat później, grając ją podczas przedstawienia dyplomowego w Actors Studio Drama School w Nowym Jorku. Cooper ukończył Germantown Academy w 1993 roku, następnie rozpoczął naukę na Villanova University. Po roku przeniósł się na Georgetown University, który ukończył w 1997, uzyskując licencjat z języka angielskiego. Tam też nauczył się płynnie mówić po francusku, w czym niewątpliwie pomogło sześć miesięcy spędzonych na wymianie studenckiej w Aix-en-Provence.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!