Stefaniak: Liczymy, że uda się uchwalić projekt "Emerytura bez podatku"

11.07.2018, 21:42
"Liczymy na to, że jednak ten vox populi będzie usłyszany przez rządzących i uda się ten projekt uchwalić."

"Liczymy na to, że jednak ten vox populi będzie usłyszany przez rządzących i uda się ten projekt uchwalić."źródło: ShutterStock

Liczymy na to, że uda się uchwalić projekt "Emerytura bez podatku", że rządzący usłyszą vox populi - mówił w środę podczas spotkania z mieszkańcami warszawskiego Bródna kandydat na prezydenta Warszawy PSL Jakub Stefaniak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • mark(2018-07-18 17:14) Zgłoś naruszenie 41

    Czary mary,a kiedy w końcu emerytura po 40+ latach pracy,płaconych składkach.Dziś ludzie z takim stażem pracy pozostają bez żadnych środków do życia .Bez pracy po działalności gospodarczej ,zupełny śmietnik do 65 roku życia.Ich wypracowany kapitał potrzebny jest zapewne Misiewiczom po 15,czy 20 latach niby pracy.Tak wygląda prawo i sprawiedliwość w tym kraju .Nigdzie indziej tacy ludzie nie są pozostawieni na zupełnym śmietniku.I to jest dramat.

    Odpowiedz
  • Ignacy(2018-07-17 11:25) Zgłoś naruszenie 61

    Kiełbasa wyborcza :) Będzie tego coraz więcej! Cóż, postulat trafiony w punk, dlatego na wyborców może podziałać...

    Odpowiedz
  • PRAWDA(2018-07-13 09:04) Zgłoś naruszenie 162

    O emeryturach bez podatku pisze juz od roku i to nie jest pomysł PSL tylko mój.Podchwycili moje argumenty ale gdyby doszło do wygranej PSL to możecie zapomniec o tym projekcie natychmiast i na zawsze.Jeżeli cos by sie zaczęło to tylko PiS bo oni nie puszczaja słów na wiatr jak ich wszyscy poprzednicy na czele z PO.Mój nastepny dobry pomysł to niski podatek dla niskich emerytur rzędu do 3 tys.netto i wyższy powyżej tej kwoty.dzisiaj nie da sie ukryc,że emeryci sa zapomnianym elektoratem i najwyższy czas sie nimi zająć.bo w przeciwnym razie w porównaniu do rosnących pensji a zarazem zywności, to beda żebrakami.

    Odpowiedz
  • Hana(2018-07-13 07:50) Zgłoś naruszenie 71

    Zwiększyć kwotę wolną i to nie o 20 groszy czy 5 zeta ale do minimum 15 tys ................ to będzie dobra zmiana.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2018-07-12 07:30) Zgłoś naruszenie 100

    Czy to też uzgodniono z GAZPROMEM?

    Odpowiedz
  • gutek(2018-07-12 06:28) Zgłoś naruszenie 53

    jeszcze jeden chce skasować wojsko

    Odpowiedz
  • Anatol(2018-07-12 00:23) Zgłoś naruszenie 236

    Zwolnic emerytow od podatkow, a oblozyc wiekszym podatkiem takich tlusciochow (mowie tu o zasobach portfeli) - jak pan szanowny polityk STEFANIAK - toby byla prawdziwa sprawiedliwosc spoleczna, a nie puste obietnice politykow - przekretow !

    Odpowiedz
  • Podniesc kwote wolna od podatku(2018-07-11 23:51) Zgłoś naruszenie 1418

    Kwote wolna od podatku w wysokosci 1000 zl miesiecznie nalezy wprowadzic, a nie zwalniac z podatkow emerytow i poglebiac jeszcze nierownosci spoleczne.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jakie 20% swiadczenia....(2018-07-11 23:47) Zgłoś naruszenie 130

    Jakie 20% swiadczenia zyskaliby emeryci? A kto zaplaci skladke zdrowotna? Emeryt placi 9% wynagrodzenia na zdrowie i okolo 10% do Skarbu Panstwa, lacznie 19,25% emerytury zabiera sie seniorowi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Henek(2018-07-11 23:35) Zgłoś naruszenie 2610

    Moim skromnym zdaniem czas Stefaniakow, Pawlakow i innych Kamykow - Kamyszy juz sie skonczyl. Wyborcy przejzeli na oczy i nie dadza sie ju wiecej otumanic zgrabnymi obietnicami. Juz nam krol europy ponaobiecywal, a potem okradl z emerytur i uciekl schowawczy sie pod spodnice TANTE Angela ! He he he he he!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz