« Powrót do artykułu

UNESCO: Wszelkie działania w Puszczy Białowieskiej muszą być podporządkowane ochronie przyrody. Ministerstwo środowiska komentuje

Komitet Światowego Dziedzictwa UNESCO na szczycie w Baku przyjął decyzję, która nie pozostawia wątpliwości – wszystko, co się dzieje w Puszczy Białowieskiej musi być bezwzględnie podporządkowane zachowaniu jej unikalnej wartości jako obszaru Światowego Dziedzictwa. W innym wypadku zostanie ona wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Zagrożonego.

Puszcza Białowieska

żródło: ShutterStock

Puszcza Białowieska

statystyki

Komentarze (11)

 • Bert(2019-07-03 13:07) Zgłoś naruszenie 1912

  Działania UNESCO muszą być zgodne z lewactwem i banksterstwem.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Bert(2019-07-04 08:51) Zgłoś naruszenie 166

  Zasadzony przez pruskich zaborców las budzi obecnie wielkie namiętności niczym Stuwiekowy Las Kubusia Puchatka. Z jednej strony gromadka naiwniaków, którzy nie wiedzą jak ulokować swoje uczucia i co zrobić ze swoim życiem wariuje na tym punkcie niczym jakaś sekta, z drugiej liczne grono konformistów z kręgów akademickich chcących robić karierę, z trzeciej strony frustraci polityczni chcą z całych sił szkodzić Polsce i Polakom pchają więc m.in. z kij w szprychy normalnej , racjonalnej eksploatacji tego zasobu, z czwartej strony, czarny PR konkurencyjnych przemysłów drzewnych z państw eksportujących drewno robi co może żeby ograniczać polską konkurencję. Więc kochana dziatwo, mniej emocji a trochę więcej rozumu w tym temacie.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Lupus(2019-07-04 19:38) Zgłoś naruszenie 41

  Od 40 lat obserwuje jak polscy pseudoekolodzy niszczą puszczę, robią to z zachwytem, okłamują społeczeństwo, ale na żadnych dokumentach spełniających ich herezje nikt z nich nie postawił swego podpisu, żeby w przyszłości było wiadomo osobowo, kto zniszczył ten las.

  Odpowiedz
 • Eliza(2019-07-03 19:53) Zgłoś naruszenie 311

  Niech sie pan bert zastanowi choc przez chwile zanim napisze, bo sie kompromituje takim wpisem

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Niezorientowany(2019-07-05 08:15) Zgłoś naruszenie 10

  Rozumiem że kornik to nowy rodzaj robaka, który pojawił się całkiem niedawno. Bo przecież jeśli w takim tempie niszczy lasy, to nie mogło być go wcześniej gdy ziemię porastaly w większości drzewa?

  Odpowiedz
 • Judyta(2019-11-02 01:03) Zgłoś naruszenie 00

  Nie ma już Puszczy. Dzięki lewakom. Dziękuję UNESCO za udział w dziele walki z puszczą

  Odpowiedz
 • Jan(2019-07-05 06:27) Zgłoś naruszenie 00

  Zostawic jak jest,kornik sie z puszcza upora,bedzie jak z doliną Rospudy

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!