« Powrót do artykułu

Jak będzie wyglądać matura i egzamin ósmoklasisty w reżimie sanitarnym. Są wytyczne MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej przedstawiło wytyczne dla szkół, które będą przeprowadzały egzaminy zewnętrzne, w tym maturę i egzamin ósmoklasisty.

egzamin

żródło: ShutterStock

Jak będzie wyglądał w 2020 roku egzamin ósmoklasisty i matura

statystyki

Komentarze (6)

 • Aga(2020-05-16 22:09) Zgłoś naruszenie 50

  Zapraszam zatem Pana Piątkowskiego wraz z Panem Morawieckim aby usiedli razem z maturzystami bez maseczek na kilka godzin w sali z innymi obcymi osobami. Ciekawa jestem czy podjęli by Panowie takie ryzyko. Siebie to chroniące a nasze dzieci wysyłacie, gdzie..... No gdzie na egzamin, który, co jest niezbędny. Życzę osobiście Wam aby Wasze dzieci były w identycznej sytuacji i jednocześnie zastanawiam się czy byście je chcieli tak niepotrzebnie narazić. Nie poczucie się Panowie z życiem innych i zdrowiem, takie jest moje zdanie.

  Odpowiedz
 • barbara(2020-05-17 12:00) Zgłoś naruszenie 32

  Matura jest ciężka, tym bardziej wiedząc jak może zaważyć na możliwości dalszej edukacji. Dziecko u mnie ogląda repetytorium maturzysty w tvp jako kolejną formą nauki i zawsze mu coś tam w głowie zostanie więcej

  Odpowiedz
 • kilena(2020-05-17 22:57) Zgłoś naruszenie 32

  moim zdaniem jak zostanie reżim utrzymany to nie będzie problemu. maturzyści w końcu to dorośli ludzie, ósmoklasiści może nie, ale prawie i powinni mieć odpowiednio dużo oleju w głowie. i tak sporo przywilejów dostali ponieważ mają przesunęte terminy czyli więcej czasu na nauke. w tvp prowadzona jest szkoła i repetytorium i to na wielu kanałach- takie coś miejsca nigdy nie miało. no i w dodatku nie ma ustnych matur. czepianie się o maseczki wydaje mi się przesadą

  Odpowiedz
 • aa(2020-05-20 09:11) Zgłoś naruszenie 10

  Oczywiście egzaminy ósmoklasisty również są niezbędne, zważywszy, że kiedyś i bez nich się żyło.

  Odpowiedz
 • zz(2020-05-19 10:31) Zgłoś naruszenie 10

  Czy w komisjach egzaminacyjnych klas ósmych powinni znajdować się nauczyciele , którzy ukończyli 60 lat. bo takich nauczycieli jest wielu. Czy nauczyciele powinni mieć zrobione testy w z konsultacjami i egzaminami.

  Odpowiedz
 • TenPan(2020-05-15 16:12) Zgłoś naruszenie 08

  Jak chcecie się jeszcze nauczyć to jest fajny system do nauki - nazywa się Zaoraj Maturę - można ogarnąć przygotowanie do egzaminu w 2 tygodnie :)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!