« Powrót do artykułu

Nabór w szkołach do końca wakacji

Aby dostać się do wymarzonej placówki, uczniowie będą blokować miejsca i trzymać w niepewności dyrektorów, samorządy i swoich kolegów.

szkoła

żródło: ShutterStock

Aby dostać się do wymarzonej placówki, uczniowie będą blokować miejsca i trzymać w niepewności dyrektorów, samorządy i swoich kolegów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • KTOŚ(2019-07-22 23:59) Zgłoś naruszenie 80

  Dlaczego uczniom, którzy skończyli gimnazjum i szkołę podstawową odebrano należne im wakacje? Dzieciaki, zamiast wypoczywać, muszą przez lipiec i sierpień biegać po szkołach i pilnować terminów rekrutacyjnych.

  Odpowiedz
 • Obywatel.(2019-07-22 14:30) Zgłoś naruszenie 20

  Za równo cały rząd pod wodzą premiera Morawickiego, z reformy szkolnictwa , jak i jego ministrowie , egzamin zdali na zero ,państwo polskie w obecnym czasie to państwo z dykty i paździerzu !

  Odpowiedz
 • Optymista(2019-07-23 11:05) Zgłoś naruszenie 00

  Dziękuję panu Redaktorowi za merytoryczny artykuł, ukazujący zagadnienie z wielu stron. Widać konieczność dalszych prac w systemie oświaty zarówno na poziomie ministerialnym, samorządowym, jak i samej szkoły. Z artykułu nasuwa się konieczność włączenia w projekt rekrutacji do szkół ministerstwa cyfryzacji.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!