« Powrót do artykułu

Szef MEN: Prowadzimy działania mające pokazać nauczycielom, że są traktowani poważnie

MEN prowadzi działania, które mają pokazać nauczycielom, że są traktowani poważnie, aby nie doszło do wznowienia strajku we wrześniu – powiedział we wtorek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski na konferencji prasowej podsumowującej kończący się rok szkolny.

Dariusz Piontkowski i Anna Zalewska

autor: Piotr Nowakżródło: PAP

Dariusz Piontkowski i Anna Zalewska

statystyki

Komentarze (10)

 • rty(2019-06-19 12:13) Zgłoś naruszenie 290

  Proszę dać możliwość przejścia na emeryturę po 30 latach pracy. Nauczyciele 55+ w większości są wypaleni, czy trzeba ich dobijać? Młodzi czekają. Niech wreszcie nastąpi normalność.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • xyz(2019-06-20 08:16) Zgłoś naruszenie 220

  Na przyszłość edukacji patrzę z przerażeniem. To co robi PIS pod nadzorem wiernych i poddańczych ministrów to stopniowa likwidacja edukacji.Takiego upokorzenia ze strony rządu jeszcze nie przeżyłem. Przy takim podejściu,nikt nie będzie chciał być nauczycielem ciągle pomiatanym i pracującym za marne grosze. To prawie wolontariat,a jak się chwalą co to nie zrobili.

  Odpowiedz
 • Marta(2019-06-19 09:49) Zgłoś naruszenie 204

  Ministerstwo Edukacji w tym kraju to katastrofa. Płakać się chce. Zalewskiej i PiSowi nigdy nie wybaczę, że doprowadzili do takiej sytuacji jak jest teraz i do takiego marnowania naszych pieniędzy. Teraz w jej miejsce mamy ministra z błędem ortograficznym w nazwisku... Jako rodzic będę wspierać strajk, jeśli szkoły zdecydują się na kontynuację we wrześniu... System edukacji w Polsce to kpina...

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Michał(2019-06-18 20:51) Zgłoś naruszenie 191

  Gdzie jest wyraźne rozporządzenie , kto ma wprowadzać dane do systemu rekrutującego. Zawsze dotąd był to obowiązek administracji szkoły, a teraz dyrektor z niewiadomych przyczyn zmusza do tego wychowawców, którzy w tym okresie są nieludzko obciążeni pracą. Gdzie jest informacja na ten temat, że nastąpiła jakaś zmiana

  Odpowiedz
 • stara pani(2019-06-19 22:02) Zgłoś naruszenie 170

  Błagam pozwólcie nam przechodzić na emeryturę po 30 latach pracy bez względu na wiek. Ludzie wypaleni pracują byle pracować i tylko marzą o ciszy, bo nie maja już siły.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!