« Powrót do artykułu

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki zakończyli rozmowę ws. postulatów nauczycieli

W środę po godz. 21 zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim dotyczące postulatów nauczycieli ws. wzrostu ich wynagrodzeń. Rozmowa w Pałacu Prezydenckim trwała ok. dwóch godzin.

Pałac Prezydencki w Warszawie

żródło: ShutterStock

W środę po godz. 21 zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim dotyczące postulatów nauczycieli ws. wzrostu ich wynagrodzeń.

statystyki

Komentarze (6)

 • plan rządu - zniszczenie polskiej edukacji(2019-03-21 07:00) Zgłoś naruszenie 103

  Reforma oswiaty kontra nauczyciele. Jeszcze nigdy nie bylo takich podwyzek dla nauczycieli, dzieki ktorym pensje nauczycieli tak znacznie zmniejszyly sie w stosunku do sredniej krajowej i przecietnego wynagrodzenia pracownika sklepu. Wszelkie rozmowy na poziomie decydentow to zalosna kompromitacja przedstawicieli narodu polskiego. Dawno zapomnieli o przeslaniu wieszcza, ze Polacy nie gesi swoj jezyk mają. Zamiast tego "postronne narody znają", że polski nauczyciel to najbiedniejszy czlowiek w kraju, polska szkoła to jeden wielki dramat dla uczniów, nauczycieli i rodziców. I to jest ta Dobra Zmiana PISU. Pytanie: Komu sluzy ta "Dobra zmiana" - ani Polsce ani polskiej mlodziezy. Pozorowane podwyzki to mniej niz infalcja na przestrzeni ostatnich kilku lat.

  Odpowiedz
 • Nauczyciel(2019-03-22 14:44) Zgłoś naruszenie 30

  Dziecko kochane! Gdzie Ty kończyłaś te szkoły? Tyle błędów! Bardzo żal mi Twoich rodziców! Taką córkę wychować !!! No cóż, okazałaś im szacunek!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Roman(2019-03-21 21:42) Zgłoś naruszenie 32

  Bardzo rozsądne podejście do tematu Prezydenta i Premiera. Nie dajmy się zwariować, sytuację można poprawić ale nie kosztem dzieci.

  Odpowiedz
 • ania1(2019-03-22 10:22) Zgłoś naruszenie 13

  moi rodzice obydwoje sa nauczycielami i znam sprawe od srodka nauczyciele zarabiaja okolo 5000-6000 tysiecy tylko czeba sie troche postarac doksztalcac wtedy jestes wyrzej w chierarchi pedagogicznej i z klucza nalerzy ci sie wysza stawka za karzde dodatkowe kompetecje z tymi nadgodzinami to terz przesada kartkowki poprawia sie na predce kiedy ci pasuje a ci co pisza ze poprawiaja po nocach to co oni robili wczesniej tylko wiecej pracy jest na pulrocze i na zakonczenie roku normalnie laba a plakac czeba bo tylko wzbudzajac zal cos sie ugra zaropki terz zalerza od dobrych ukladow z derektorem szkoly a najlepiej z burmistrzem dodam jeszcze jak to nauczyciele przejmuja sie uczniami slyszalam duzo rozmow ten imbecyl tamten tumok o rodzicach terz sie nasluchalam uwarzaja sie za lepszych

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!