« Powrót do artykułu

Zmiany w urlopowych wynagrodzeniach nauczycieli

Nauczyciel, który został przeniesiony do innej szkoły przed 1 stycznia 2018 r., będzie miał uwzględniony w pensji za czas urlopu wypoczynkowego dodatek za uciążliwość pracy.

nauczyciel

żródło: ShutterStock

Dodatkowo projekt określa nowe brzmienie par. 5 ust. 2 rozporządzenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • ela(2018-01-18 11:40) Zgłoś naruszenie 36

  tylko o nauczycielach,policji,celników sie mówi .Opracown ikah samorzadowych w szkołach i przedszkolach nastało milczenie.Nie ma podwyżek jest dalej bieda.

  Odpowiedz
 • biedny belfer(2018-01-18 23:46) Zgłoś naruszenie 115

  nie słyszałem o nauczycielach co by się poświęcali dla idei. jak maja jakieś zajęcia to i tak otrzymują wynagrodzenia(np. uniwersytet trzeciego wieku). ponadto w porównaniu do innych zawodów, pracują najmniej w roku kalendarzowym. pracują najmniej a pensja jak wykwalifikowany pracownik ze stażem. Ponadto po co pracować w szkole, jak można pracować na lewo popołudniu za wyższe wynagrodzenie.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • xyz1(2018-01-22 06:59) Zgłoś naruszenie 00

  Karta nauczyciela gwarantuje dużo dodatków, fundusz socjalny 3 razy wyższy od innych, a nauczyciele ciągle narzekają. W prywatnych szkołach jest lepiej, wystarczy zmienić szkołę. Tam niestety trzeba być poddanym weryfikacji i mało kto ma szansę dostać się.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • nauczycielka(2018-01-22 09:08) Zgłoś naruszenie 00

  Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!