Projekt rozporządzenia: Egzamin 8-klasisty będzie trwał trzy kolejne dni

26.05.2017, 17:23; Aktualizacja: 26.05.2017, 17:33
Zaproponowane w projekcie rozporządzenia regulacje prawne określają warunki i sposób przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty. To nowy egzamin, który ma sprawdzić wiedzę i umiejętności uczniów kończących 8-letnią szkołę podstawową.

Zaproponowane w projekcie rozporządzenia regulacje prawne określają warunki i sposób przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty. To nowy egzamin, który ma sprawdzić wiedzę i umiejętności uczniów kończących 8-letnią szkołę podstawową.źródło: ShutterStock

Egzamin na zakończenie 8-letniej szkoły podstawowej będzie przeprowadzany w trzy kolejne dni - wynika z projektu rozporządzenia w sprawie egzaminu ósmoklasisty skierowanego przez MEN do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji publicznych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Rodzic(2017-05-27 10:42) Zgłoś naruszenie 41

  Czy za rozwiazanie latwego zadania bedzie taka sama ilosc punktow procentowych jak za trudne, czy ilosc pp bedzie zroznicowana? Jaka ilosc punktow procentowych bedzie zaliczac?

  Odpowiedz
 • Swiadectwo(2017-05-27 09:59) Zgłoś naruszenie 32

  A jak bedzie wygladac swiadectwo ukonczenia szkoly podstawowej? Czy beda wyszczegolnione wszystkie przedmioty, czy tylko egzaminacyjne?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • jjjjj(2017-09-22 22:05) Zgłoś naruszenie 00

  a gdzie będą sprawdzane prace? czy w tej samej szkole do której uczęszcza ósmoklasista i przez jego nauczycieli?. jeśli tak, to może to prowadzić do nadużyć i braku obiektywizmu czy ocenie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane