Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

10 najlepszych darmowych aplikacji do nauki języków

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Mondly umożliwia naukę m.in. angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, portugalskiego, rosyjskiego, norweskiego, japońskiego, chińskiego, arabskiego, tajskiego, greckiego, rumuńskiego, wietnamskiego, hindi, hebrajskiego, perskiego (farsi), węgierskiego czy tureckiego. Użytkownicy aplikacji kolejno poznają nowe słowa, budują z nich zdania, przyswajają całe wyrażenia i wykorzystują je w konwersacji. Lekcje bazują na zasadzie quizu lub gier, sprawiając, iż nauka staje się zabawą.
Mondly umożliwia naukę m.in. angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, portugalskiego, rosyjskiego, norweskiego, japońskiego, chińskiego, arabskiego, tajskiego, greckiego, rumuńskiego, wietnamskiego, hindi, hebrajskiego, perskiego (farsi), węgierskiego czy tureckiego. Użytkownicy aplikacji kolejno poznają nowe słowa, budują z nich zdania, przyswajają całe wyrażenia i wykorzystują je w konwersacji. Lekcje bazują na zasadzie quizu lub gier, sprawiając, iż nauka staje się zabawą. / Agencja Gazeta
Przedstawiamy 10 najlepszych darmowych aplikacji do nauki języków na Android i iOS. Znajomość języków obcych jest jedną z najbardziej cenionych umiejętności w dzisiejszym świecie. Na szczęście nie trzeba wydawać fortuny na specjalistyczne kursy, by ją zdobyć. Równie efektywnym rozwiązaniem może okazać się zainstalowanie darmowej aplikacji na swoim smartfonie.

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej