We wrześniu 2016 roku pojawiła się siódma generacja aparatu do wibrotepii oscylacyjno-cykloidalnej, tym razem produkt niezwykle dojrzały, o wysokich walorach terapeutycznych, który jako pierwszy na świecie łączy wibroterapię o działaniu ogólnym z działaniem miejscowym. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg + to zestaw pięciu modułów aktywnych i dwóch zagłówków nieaktywnych. Łączone w ściśle określonych konfiguracjach, rozszerzają możliwości terapeutyczne, począwszy od precyzyjnego masażu nóg, kolan, bioder, kręgosłupa i szyi a kończąc na zabiegach, poprawiających metabolizm.

Vitberg

Vitberg

źródło: Inne

Modułowość konstrukcji w połączeniu z łatwością obsługi plus bardzo wysoka skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo użytkowania, pretendują ten produkt do uznania go za jedno z najlepszych urządzeń do wibroterapii nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Firma Vitberg aktywnie monitoruje wydarzenia medyczne na świecie, w których prowadzi się badania nad zastosowaniem wibracji o określonych parametrach, równocześnie kontynuując badania nad wpływem wibracji oscylacyjno-cykloidalnej na fizjologię, poprawę pracy układu sercowo-naczyniowego, kostnego (w walce z osteoporozą) oraz w terapiach przeciwbólowych.

Najwyższe standardy produkcyjne marki Vitberg potwierdzone zostały kolejną nominacją do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®.