sondaż poparcia partii politycznych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu sondaż poparcia partii politycznych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące sondaż poparcia partii politycznych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Chcemy reprytwatyzacji

  Chcemy reprytwatyzacji

  Prawie połowa Polaków (48 proc.) uważa, że parlament powinien przyjąć ustawę reprywatyzacyjną - wynika z sondażu DGP na panelu badawczym Ariadna. Przeciwników ustawy jest ponad dwa razy mniej. 30 proc pytanych nie ma zdania w tej sprawie.

  czytaj więcej

 • Sondaż o obniżeniu wieku emerytalnego: Chcemy pracować krócej

  Sondaż o obniżeniu wieku emerytalnego: Chcemy pracować krócej

  Dwie trzecie z nas popiera obniżenie wieku emerytalnego, mimo że to generuje duże koszty budżetowe – wynika z sondażu dla DGP na panelu badawczym Ariadna.

  czytaj więcej

 • Rosja: Duma niedostępna dla opozycji

  Rosja: Duma niedostępna dla opozycji

  U naszego wschodniego sąsiada najciekawsze procesy polityczne zachodzą za zamkniętymi drzwiami. Dotyczy to także kampanii przed niedzielnymi wyborami parlamentarnymi.

  czytaj więcej

 • Pan Kadrowy z brudnej sieci

  Pan Kadrowy z brudnej sieci

  PiS przeżywa najpoważniejsze przesilenie od momentu przejęcia władzy. Usunięto ministra skarbu, który przesadził z desantem swoich ludzi do spółek Skarbu Państwa. Nie ma Jackiewicza. Syndrom Misiewicza pozostał.

  czytaj więcej

 • Putin: Pojawiały się próby manipulacji opinią publiczną w kampanii wyborczej

  Putin: Pojawiały się próby manipulacji opinią publiczną w kampanii wyborczej

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w sobotę, że podczas kampanii przed wyborami do niższej izby parlamentu podejmowane są próby manipulowania opinią publiczną i podejmowania tematów "drażliwych, ale dalekich od interesów milionów obywateli".

  czytaj więcej

 • Partia Pracy schodzi na polityczny margines

  Partia Pracy schodzi na polityczny margines

  Liderem laburzystów prawdopodobnie pozostanie socjalista Jeremy Corbyn. To źle rokuje tej partii w starciu z konserwatystami. Brytyjska Partia Pracy robi następny krok w kierunku zejścia na margines sceny politycznej. Kończące się właśnie wybory nowego lidera laburzystów najprawdopodobniej nie przyniosą żadnej zmiany, a tylko pogłębią wewnętrzne podziały w partii, która w oczach zdecydowanej większości Brytyjczyków przestaje być alternatywą dla rządzących konserwatystów.

  czytaj więcej

 • Węgry: Jakie alternatywy wobec Fideszu?

  Węgry: Jakie alternatywy wobec Fideszu?

  W 2014 r. w wyborach na Węgrzech kandydatów wystawiły 94 organizacje polityczne, z których osiem weszło do parlamentu. Mimo to wciąż pojawia się pytanie, czy na Węgrzech istnieje coś poza koalicją rządową i czy jest jakakolwiek realna alternatywa wobec Fideszu Viktora Orbána i sprzymierzonych z nim chadeków. Koalicja Fidesz-KDNP od 10 lat znajduje się na najwyższym stopniu sondażowego podium. Ze względu na ogólną znajomość Fideszu nie będę się o niej rozpisywał.

  czytaj więcej

 • Chadecja nie ma alternatywy dla Merkel

  Chadecja nie ma alternatywy dla Merkel

  Nawet ci, który wzywają do odsunięcia kanclerz od władzy w partii, nie mają przekonującego pomysłu, kto mógłby ją zastąpić.

  czytaj więcej

 • Oczekiwania i spekulacje przed pierwszą debatą prezydencką w USA

  Oczekiwania i spekulacje przed pierwszą debatą prezydencką w USA

  Ogromne zainteresowanie towarzyszy w USA rozpoczynającej się w nocy z poniedziałku na wtorek pierwszej telewizyjnej debacie kandydatów na prezydenta w tegorocznych wyborach: Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej