Aktualności

15 lipca 2017 r.

Przygotuj swój budżet

W pierwszych miesiącach aklimatyzacji przydadzą się oszczędności. Wykorzystaj czas w szkole czy na studiach na podjęcie dodatkowej pracy.

Jak dobrze przygotować się do gap year 15 lipca 2017 r.

Wyjazdy na gap year, czyli kilkumiesięczną przerwę od nauki, stają się coraz bardziej popularne wśród polskich nastolatków. To nie tylko idealny sposób na nabranie dystansu przed ważnymi decyzjami życiowymi, ale też doskonała okazja do rozwoju i zdobycia doświadczenia przed studiami. Według danych American Gap Association 90% nastolatków podejmuje decyzję o gap year ze względu na chęć zdobycia cennego doświadczenia, 85% z nich chce zwiedzać świat i poznawać inne kultury, a ponad 40% osób deklaruje chęć nauki języka obcego. Prym w kwestii wyjazdów na gap year wiodą młodzi Skandynawowie, z których już co drugi decyduje się na taką formę rozwoju.By ten czas nie był straconym, warto się odpowiednio na taką wyprawę przygotować. Jak? Oto kilka porad.

15 lipca 2017 r.

Przewodnik po Algarve

Przewodnik po Algarve – Najpiękniejsze miasta i plaże regionu15 lipca 2017 r.

WAKACJE | Algarve – słoneczna kraina położona na krawędzi Europy od kilku lat cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Przyciągają ich zwłaszcza plaże otoczone malowniczymi klifami, uznane za jedne z najpiękniejszych na świecie. Poza złotym piaskiem, największym skarbem tej części Portugalii są położone tu miasta i miasteczka, skrywające wiele atrakcji. Wspólnie z biurem podróży Rainbow, przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd tych najważniejszych. Zobaczcie co warto zwiedzić i jakie piękne plaże czekają w pobliżu!

Reklama