Aktualności

25 maja 2017 r.

Gdzie pojedziemy? Dominuje ten sam kierunek co w poprzednich latach – Bałtyk.

Bałtyk czeka na oblężenie. Ile chcemy wydać na wakacje?25 maja 2017 r.

Chociaż kondycja finansowa gospodarstw domowych jest tak dobra, jak jeszcze nigdy w historii (tak przynajmniej wynika z badań ufności konsumenckiej opublikowanych wczoraj przez Główny Urząd Statystyczny), to nie przekłada się to na drastyczną zmianę podejścia do planów urlopowych. Zagraniczny wyjazd podczas zbliżających się wakacji planuje mniej niż 10 proc. ankietowanych. Najczęstsza odpowiedź to wyjazd krajowy. Tak stwierdziło ponad 27 proc. uczestników badania DGP przeprowadzonego na panelu Ariadna.

6 maja 2017 r.

Oman na szczęście wciąż nie jest oblegany przez turystów, można więc do woli odkrywać jego piękno i rozkoszować się wspaniałymi widokami

Oman: Luksus na wyciągnięcie ręki6 maja 2017 r.

Oman znalazł się na szczycie rankingu konkurencyjności, opracowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne – nic dziwnego – w omańskim pięciogwiazdkowym hotelu wypoczniemy w cenie najkorzystniejszej na świecie. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto tam pojechać. To wyjątkowe, wciąż nieodkryte miejsce, w którym pustynny krajobraz zlewa się z bezchmurnym niebem, gdzie można odnaleźć spokój, czy to w jednej z zielonych oaz czy nad turkusowym morzem, a targ w Muskacie śmiało może rywalizować z wielkim bazarem istambulskim. Co jeszcze warto zobaczyć? Oto nasze podpowiedzi:

Reklama