cena oleju opałowego orlen

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu cena oleju opałowego orlen. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące cena oleju opałowego orlen.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Diesel już nigdy nie będzie tańszy niż benzyna

  Diesel już nigdy nie będzie tańszy niż benzyna

  Diesel ciągle drożeje, a koncerny rozkładają w czasie przyszłoroczny wzrost akcyzy. Nie chcą 1 stycznia zszokować kierowców.

  czytaj więcej

 • Ceny paliw: Benzyna drożeje, taniej za olej napędowy

  Ceny paliw: Benzyna drożeje, taniej za olej napędowy

  Od środy Grupa Lotos podwyższa ceny hurtowe benzyny bezołowiowej 95 i 98 o 10 zł za tysiąc litrów i jednocześnie obniża cenę oleju napędowego do celów opałowych o 6 zł za tysiąc litrów - podało biuro prasowe spółki. Również PKN Orlen podwyższa ceny benzyn i obniża ceny diesla.

  czytaj więcej

 • Im bliżej świąt, tym wyższe ceny paliw. Po Wielkanocy 6 zł za litr benzyny?

  Im bliżej świąt, tym wyższe ceny paliw. Po Wielkanocy 6 zł za litr benzyny?

  Ceny paliw rosną na potęgę. We wtorek oba polskie koncerny - Lotos jak i PKN Orlen podnoszą kolejny raz hurtowe ceny benzyn, które oczywiście przekładają się na rachunki na stacjach paliw. Analitycy nie maja złudzeń. Bariera 6 zł za litr benzyny na większości stacji paliw to już kwestia dni.

  czytaj więcej

 • PKN Orlen i Grupa Lotos podnoszą ceny paliw

  PKN Orlen i Grupa Lotos podnoszą ceny paliw

  PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny benzyny o 11 zł i oleju napędowego o 2 zł za tysiąc litrów, a Lotos  odpowiednio o 12 zł i 5 zł  za tysiąc litrów.

  czytaj więcej

 • Sposób na tanie paliwo? Promocje, rabaty, karty lojalnościowe

  Sposób na tanie paliwo? Promocje, rabaty, karty lojalnościowe

  To kosztowne wakacje dla kierowców – choć ceny ropy spadły, słaby złoty sprawił, że na stacjach jest drogo. Ale wydatki pod dystrybutorem można ograniczyć – dzięki promocjom, rabatom, kartom lojalnościowym, bankom.

  czytaj więcej

 • Koniec spadków cen paliw. Od przyszłego tygodnia droższe tankowanie

  Koniec spadków cen paliw. Od przyszłego tygodnia droższe tankowanie

  W tym tygodniu średnie ceny paliw na stacjach benzynowych pozostały bez zmian, choć na części z nich zanotowano wzrosty, informują analitycy Biura Maklerskiego Reflex w komentarzu tygodniowym. Według nich w następnym tygodniu należy się spodziewać raczej wzrostu cen.

  czytaj więcej

 • Ceny paliw mogą wzrosnąć na przełomie stycznia i lutego

  Ceny paliw mogą wzrosnąć na przełomie stycznia i lutego

  Podwyżki cen paliw na rynku hurtowym pozostają bez wpływu na ceny paliw na stacjach. Na części z nich ceny wciąż spadają, jednak na przełomie stycznia i lutego mogą nieznacznie wzrosnąć (średnio do 2 gr/l), wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Wiosna może przynieść spadek cen paliw

  Wiosna może przynieść spadek cen paliw

  Zgodnie z oczekiwaniami, ceny paliw na stacjach po pięciu tygodniach podwyżek przestały rosnąć.  W  ślad za spadkiem cen hurtowych benzyn i oleju napędowego, które wróciły do poziomu z początku trzeciej dekady stycznia, pojawiła się duża szansa na dalszy spadek cen paliw na stacjach, wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Przed nami dalsze obniżki cen paliw

  Przed nami dalsze obniżki cen paliw

  Ceny cen benzyny i oleju napędowego mogą spaść w ciągu najbliższych dni do poziomu nieco poniżej 5,60 zł/l, a autogazy poniżej 2,60 zł/l., wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex. Jednak wyhamowanie spadków cen na rynku hurtowym w ostatnim tygodniu stawia te oczekiwania pod lekkim znakiem zapytania.

  czytaj więcej

 • Jest szansa na ograniczenie wzrostu cen paliw na stacjach

  Jest szansa na ograniczenie wzrostu cen paliw na stacjach

  Spadek cen hurtowych, który miał miejsce w pierwszym tygodniu kwietnia i który prawdopodobnie utrzyma się także na początku przyszłego tygodnia, wpłynął na ograniczenie dalszych wzrostów na stacjach, wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Ceny paliw na stacjach mocno w dół? Jest na to szansa

  Ceny paliw na stacjach mocno w dół? Jest na to szansa

  Po spadku cen w hurcie w drugiej połowie kwietnia możliwy wydaje się spadek średniego poziomu cen benzyny bezołowiowej 95 do poziomu 5,55 zł/l i oleju napędowego do poziomu 5,50 zł/l., wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Paliwa najtańsze od 1,5 roku

  Paliwa najtańsze od 1,5 roku

  Tak korzystnej sytuacji na stacjach paliw nie notowaliśmy od 18 miesięcy. Litr benzyny bezołowiowej 95 średnio w kraju kosztuje średnio 5,35 zł (spadek ceny o 6 gr/l w ciągu ostatniego tygodnia). W kolejnych dniach najbardziej prawdopodobne wydają się wahania cen wokół obecnych poziomów, przy utrzymaniu średniego poziomu na zbliżonym do obecnego poziomie, wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Drożej na stacjach paliw. Poza LPG ceny ostro w górę

  Drożej na stacjach paliw. Poza LPG ceny ostro w górę

  Podwyżki cen paliw na stacjach stały się faktem. Tak jak prognozowaliśmy mijający tydzień kończy się cenami wyższymi niż przed tygodniem. Podrożały zarówno benzyna jak i olej napędowy. Średnio za litr benzyny bezołowiowej 95 płacimy około 5,37 zł ( o 4 gr/l więcej niż przed tygodniem), benzyny bezołowiowej 98 - 5,59 zł (wzrost o 2 gr/l ), oleju napędowego – 5,33 zł (wzrost o 2 gr/l).

  czytaj więcej

 • Benzyna będzie drożeć przez najbliższe tygodnie, tanieje za to autogaz

  Benzyna będzie drożeć przez najbliższe tygodnie, tanieje za to autogaz

  Na stacjach benzynowych jest coraz drożej i tendencja ta utrzyma się zarówno w przyszłym, jak i kolejnym tygodniu. Benzyny i olej najdroższe są od kwietnia, ale inaczej wygląda sytuacja na rynku autogazu, gdzie kolejny tydzień z rzędu notowane są spadki cen, wynika z tygodniowego komentarza analityków Biura Maklerskiego Reflex.

  czytaj więcej

 • Półmetek wakacji? Co dalej z cenami paliw na stacjach?

  Półmetek wakacji? Co dalej z cenami paliw na stacjach?

  Za litr benzyny bezołowiowej 95 płacimy obecnie około 5,61 zł, benzyny bezołowiowej 98 - 5,82 zł, oleju napędowego – 5,58 zł, autogazu – 2,29 zł. Oznacza to spadek średnich cen benzyny Eurosuper 95 o 3 grosze na litrze i oleju napędowego o 2 grosze na litrze w ciągu ostatniego tygodnia.

  czytaj więcej

 • Sprzedawcy oleju opałowego: patologie są, lecz nie u nas

  Sprzedawcy oleju opałowego: patologie są, lecz nie u nas

  Firmy z branży alarmują, że organy skarbowe je niszczą. Twierdzą, że nie zmieni tego nowelizacja ustawy o akcyzie, nad którą pracują posłowie

  czytaj więcej

 • Drogi: Nadchodzą asfaltowe srebrne żniwa

  Drogi: Nadchodzą asfaltowe srebrne żniwa

  Na taki złoty okres, jak przed Euro 2012, gdy szybko rosły popyt i ceny, producenci nie mają co liczyć, ale będą mieć ręce pełne roboty. Dziś oferują dostawy po stałych cenach w ciągu całego kontraktu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne