Bąk: Synku, zdejmij te rurki i skacz przez kozła

autor: Łukasz Bąk19.02.2016, 07:40; Aktualizacja: 19.02.2016, 10:05
Łukasz Bąk

Łukasz Bąkźródło: DGP

Ministerstwo czegoś tam zaproponowało, by do szkół wprowadzić obowiązkowy egzamin ze sprawności fizycznej. Uczniowie musieliby wykazać się jak najlepszym czasem w biegu na 100 czy 500 metrów, jak najdalszymi skokami w dal oraz jak największą liczbą podciągnięć na drążku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Reklama

Komentarze (7)

  • Elf(2016-02-19 13:22) Zgłoś naruszenie 70

    Witam! Panie Łukaszu uwielbiam Pana poczucie humoru oraz swadę z jaką popełnia Pan swoje artykuły !!! w sumie są to refleksje ,bystrego obserwatora świata, entuzjasty motoryzacji ! Pozdrawiam serdecznie !

    Odpowiedz
  • 321(2016-02-19 11:54) Zgłoś naruszenie 51

    i całkowicie się z Panem zgadzam

    Odpowiedz
  • olo(2016-02-19 14:29) Zgłoś naruszenie 40

    dzisiejsze nastolatki to jełopy ,i tak już zostanie . z g..na bata nie ukręcisz

    Odpowiedz
  • thegrae(2016-02-19 18:53) Zgłoś naruszenie 42

    I dlatego edukacja zaczęła się staczać nie z powodu gimnazjów, ale z powodu dopuszczenia rodziców do głosu. Ludzie normalni, rozsądni, wychowani, kulturalni (niekoniecznie z mgr przed nazwiskiem) i tak głosu nie zabierają, gdyż ich opinie, sposób zajmowania się dziećmi, cele są zbieżne z nauczycielskimi. Szczekają ludzie z problemami kalibru psychologicznego lub psychiatrycznego. A potem to zdziwko, że te dzieci są jakieś felerne.

    Odpowiedz
  • hannah(2016-02-20 15:12) Zgłoś naruszenie 30

    Zajęcie wf powinny: 1. neutralizować skutki siedzenie przy szkolnym biurku i dźwigania tornistrów 2. zachecac do aktywnosci fizycznej teraz i w przyszłości 3. pokazywać,w jaki sposób w przyszłości radzić sobie z nieuniknionymi podczas pracy przeciązeniami kręgosłupa itp. Moim zdaniem ciągłe sprawdzanie i porównywanie ma się do tego nijak. Dodam,że moja osobista córka-uczennica liceum trenuje biegi przełajowe, jeździ na nartach, gra w tenisa itp itd.

    Odpowiedz
  • Luk(2016-02-19 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    Dawniej zeby kupic szybkie autko z jajami nie trzeba bylo wydawac 100k pln. a niedlugo wogole takie wynalazki nie beda dostepne

    Odpowiedz