Telefonia mobilna

24 maja 2017 r.

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi, oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” a także SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Supernet Video od T-Mobile. Kolejna oferta streamingu bez utraty pakietu danych24 maja 2017 r.

T-Mobile Polska wprowadza nową ofertę Supernet Video, w ramach której aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo i VOD nie zużywają pakietu danych. Lista aktualnych partnerów jest imponująca i odzwierciedla aktualne preferencje polskiej publiczności. YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema. Katalog ten będzie systematycznie rozbudowywany.

12 marca 2017 r.

"Rok 2020 wydaje się absolutnie realny, ale trudno traktować ten termin jako przyrzeczenie. 3 lata w telekomunikacji to bardzo długo."

Technologia 5G nie będzie ewolucją. To będzie prawdziwa rewolucja12 marca 2017 r.

Jeśli można wskazać jakiś wiodący motyw na zakończonych niedawno targach Mobile World Congress 2017 w Barcelonie, to nie były to ani nowoczesne telefony, ani komputery czy inne innowacyjne urządzenia. Głównym tematem, nad którym większość firm pochylało się podczas kilkudniowego święta technologii była zbliżająca się wielkimi krokami rewolucja 5G. Co oznacza ona dla firm i konsumentów?

Prawo na co dzień

Reklama