« Powrót do artykułu

Globalna sieć nie wciągnęła Polaków. Szczególnie starszych

60 proc. Polaków wykorzystywało w ubiegłym roku internet do wysyłania lub odbierania e-maili. Tyle samo czytało w sieci wiadomości. 58 proc. wyszukiwało w niej informacji o konkretnych towarach lub usługach. Dużo? Niekoniecznie. Wśród obywateli krajów Unii Europejskiej pod względem odsetka korzystających z internetu do konkretnych czynności jesteśmy dopiero na początku trzeciej dziesiątki.

Jak wypadamy na tle UE w korzystaniu z internetu

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak wypadamy na tle UE w korzystaniu z internetu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • korina(2018-01-17 18:20) Zgłoś naruszenie 2117

  A po co psuć oczy bez potrzeby, ja wolę telewizor i dobrą książkę. Do banku też wolę osobiście, a konto internetowe łatwiej okraść niż tradycyjne.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • Matka polka50+(2018-01-24 17:27) Zgłoś naruszenie 84

  A KIEDY MA U NAS EMERYT CZAS NA MAILE JAK MUSI DO GŁODOWEJ EMERYTURY JESZCZE DOROBIĆ ABY MU NA JEDZENIE I OPŁATY WYSTARCZYŁO BO KOLEJNE RZADY GO OGRABILY ZE ZKŁADEK. A EMERYCI NA WSI CO MAJA EMERYTURY 850 ZŁOTY NETTO DO RĘKI TO NAWET NIE STAĆ ICH NA KOMPUTER CZY OPŁACIĆ ABONAMENT ZA INTERNET A CO DOPIERO ZAKUPY BĘDĄ ROBIĆ !PRZEZ INTERNET !!!!!!ZA CO I KIEDY BO PRZEWAZNIE JESZCZE MUSZĄ DORABIAĆ ABY W OGÓLE PRZEŻYĆ DO PIERWSZEGO. TO DOCHODY STARSZYCH LUDZI I CZAS JAKI MAJĄ NA EMERYTURZE TRZEBA NAJPIERW POROWNAC TYCH ZE STAREJ UNII Z POLSKIMI A BĘDZIE ODPOWIEDZ DLACZEGO TAK JEST.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • sisi(2018-01-21 19:50) Zgłoś naruszenie 58

  Niestety te katabasy was zmuszą w polandii do obowiązkowych kont tak jak w uk

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!