Dane płynące np. od Youtube potwierdzają, że nawet 70 proc. treści oglądanych na urządzeniach mobilnych umieszczanych w sieci będzie stanowiło video. T-Mobile od lat dostrzega ten trend – jako jedyny deklarując otwarcie, że mobilne video stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci

„Urządzenia mobilne będą w tym roku odpowiadały globalnie za 75% ruchu w Internecie, a już teraz dla większości są najważniejszym urządzeniem biorąc pod uwagę usługi oparte o sieć. Skoro mobile dziś króluje, to mamy ambicję być w nim najlepszym wyborem.”
- Mówi Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

Video bez limitu danych w T Mobile

Video bez limitu danych w T Mobile

źródło: Materiały Prasowe

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających taryfę „T”, tak dla nowych, jak i aktualnych w dwóch wariantach:

- W jakości DVD w cenie 5 zł (dla każdej taryfy T)
- W jakości full HD (1080p) w cenie 15 zł (także w każdej taryfie T).

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi, oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” a także SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Supernet Video może być aktywowany i deaktywowany raz w każdym cyklu rozliczeniowym. Dowolnie często można dokonywać zmiany pomiędzy opcją DVD a HD. Opłaty będą rozliczane proporcjonalnie.