Koniec roamingu w UE. Sprawdź, ile zapłacisz za rozmowy i internet [CENNIK]

autor: Barbara Sowa16.05.2017, 07:56; Aktualizacja: 16.05.2017, 12:24
Play, Plus i T-Mobile wprowadziły do swoich ofert roczne limity rozmów

Play, Plus i T-Mobile wprowadziły do swoich ofert roczne limity rozmówźródło: ShutterStock

Ceny komórkowych rozmów zagranicznych spadną, ale unijną zasadę „płać jak w domu” literalnie zaproponował klientom tylko Orange.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • nunulek(2017-05-16 09:30) Zgłoś naruszenie 60

    Tłuste ****** , nie chcą fitness .

    Odpowiedz
  • T1000(2017-05-16 09:49) Zgłoś naruszenie 200

    Limitowanie roamingu jest niezgodne z przepisami UE przecież!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edi(2017-05-16 10:15) Zgłoś naruszenie 320

    Jak play nie zmieni zdania to przechodze do orange i proponuje to wszystkim to sie obudza

    Odpowiedz
  • Artur(2017-05-16 22:57) Zgłoś naruszenie 130

    też chyba się wypiszę z Play

    Odpowiedz
  • Gregory(2017-05-17 08:35) Zgłoś naruszenie 11

    Płacę abonament, i mam 120 min rozmów roamingu,pytanie czy od wejścia unormowań unijnych zostanie obniżony abonament ( wydaję się że o te 120 minut, powinien być tańszy).

    Odpowiedz
  • Sara(2017-05-20 16:03) Zgłoś naruszenie 40

    To niespodzianka, na którą czekaliśmy już od zeszłego roku. Nareszcie będziemy traktowani tak, jak wszyscy klienci telekomów w Europie. Mam nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange więc będę mogła do woli rozmawiać będąc w kraju czy za granicą? To byłoby super. Nareszcie.

    Odpowiedz
  • psps(2017-05-20 16:47) Zgłoś naruszenie 13

    To jest ograniczanie działalności gospodarczej. To unijne prawo ma być jak prawo carskie? Przecież nikt nie jest zmuszany do podpisywania umowy z operatorem. Można sobie podpisać z zagranicznym operatorem jak taki miód. Normalne że oferty musza być zróżnicowane. Niektórzy w ogóle nie wyjeżdżają za granice lub sporadycznie to po h** maja ponosić koszty tego roamingi dla wszystkich?

    Odpowiedz