« Powrót do artykułu

Świadczenie przedemerytalne: Wnioskodawca musi udowodnić, że po zakończeniu pobierania zasiłku nadal był bezrobotny

Dzisiaj sędziowie Sądu Najwyższego uznali, że sąd pierwszej instancji musi sprawdzić stan faktyczny w sprawie dotyczącej prawa do świadczenia przedemerytalnego.

pieniądze

żródło: ShutterStock

Powodem zajęcia się sprawą była skarga ZUS o wznowienie postępowania zakończonego prawomocnym wyrokiem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • StAAbrA(2017-10-12 19:21) Zgłoś naruszenie 40

  A może to KASta powinna obywatelowi udowodnić , że pracował ? - bo na numer pod tytułem "nie udowodnił" , mafia państwowa III RP okradła , wspólnie i w POrozumieniu z innym elementem kryminalnym , kilkadziesiąt milionów Polaków . By było jasne .

  Odpowiedz
 • czerwonogwardziści POszargali dobre imię pracownik(2017-10-12 19:43) Zgłoś naruszenie 40

  i nałożyli po utracie pracy jałmużnę Millera przez pół roku.Okradanie ludzi przez czerwonych ,to ich hobby.Kwasek wszedł na stanowicho i zabrał natychmiast młodym kuroniówki.Oby was szlag trafił.

  Odpowiedz
 • SOLIDARNOSC-80(2017-10-23 12:44) Zgłoś naruszenie 00

  W2001 ROKU ZA ZLODZIEJA MILLERA IRESZTY SUKINSYNOW OKRADZONO SWOJ NARUD OGRANICZONO PRAWA PRACOWNICZE I ZWIOZKOWE.ZLODZIEJE MAJO SIE BARDZO DOBRZE TYLKO NARUD CIERPI.ZLIKWIDOWANO FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ZASILKI PORODOWE IPRZEDEMERYTALNE SKROCILI URLOPY MACIERZYNSKIE ZMNIEJSZYLI ZASILKI RODZINNE OGRANICZYLI SWIADCZENIA PRZEDEMERYTALNE ZE160% DO80%.SLD-SDPL-UP-PO-PSL .CI WSZYSCY NIE POWINNI BO TO JEST HANBA STARTOWAC W2018 I2019 ROKU.TYLE KRZYWDY CO WYRZODZILI SETKOM TYSIECY W CALEJ POLSCE TO NIE MAJO CI LUDZIE WSTYDU ZA GROSZ.BO TO PRZEZ TYCH WSZYSTKICH SUKINSYNOW NARUD DOSTAJE PO49 LATACH CIEZKIEJ CHARUWY890 ZL..TEN ZE SWIETLIKA ZA WSZYSTKO ZAPLACI BO CALY CZAS MOWIL BIORE NA SIEBIE WSZYSTKO TO PLAC ZLODZIEJU TYM WSZYSTKIM CO ICH OKRADLES PRZEZ TE LATA CO BYLES W RZODZIE.KIEDYS ZATO ZAPLACISZ BO NARUD NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.NARAZIE JUDASZU JESTES TAM KIEDYS WRUCISZ SPRZEDAWCO I POKARZESZ SWOJO PRAWDZIWO TWARZ.TY NIE BYLES NIGDY ZA SWOIM NARODEM CO BYLO WIDAC WUE I NIE TYLKO.BO MY MYSLELISMY ZE POLACY TO JEDNA RODZINA NIE STETY TAK NIE JEST.BO WYJAZD PETRU SCHETYNY CZY INNYCH SPRZEDAWCOW DO UE TO CO TO JEST>KTO WALI W SWOJE GNIAZDO JEST SZAMBO I NARUD TO TAK SPOSTRZEGA.NIGDY CI LUDZIE NIE DOSTANO SIE DO SAMORZODU ANI DO SEJMU BO KTO KLAMCA TO I ZLODZIEJ CALA PRAWDA JEST POKAZYWANA CO DZIENNIE.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!