Jak rozpoznać najlepszą ofertę pracy i wartościowego pracodawcę? Oto 10 wskazówek

Wizytówką każdej firmy są jej pracownicy – ci obecni, ale również byli. Warto zwrócić uwagę też na to, jakie warunki zatrudnienia proponuje dany pracodawca. By ustalić kulturę pracy w danej organizacji, można wspomóc się rankingami oraz przejrzeniem mediów społecznościowych. 

Biznesmen

żródło: ShutterStock

Zadowoleni pracownicy są najlepszą wizytówką wartościowego pracodawcy. Atmosferę panującą w firmie często można wyczuć już od wejścia. Jeśli na recepcji wita nas przygnębiona recepcjonistka, a członkowie zespołu niepewnie spoglądają znad biurek, powinien być to dla nas sygnał ostrzegawczy. Nikt tak dobrze, jak zatrudnione osoby, nie poinformują nas, jaką kulturę ma dana firma.

statystyki

Komentarze (3)

  • IMHO(2017-05-16 07:18) Zgłoś naruszenie 160

    Przede wszystkim sprawdzamy czy w ofercie pracy podano wysokość wynagrodzenia. Jeżeli nie to znaczy, że pracodawca albo wstydzi się tego ile płaci za pracę albo ma skłonności do mataczenia. W każdym z tych przypadków lepiej zachować ostrożność.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • UK(2017-05-16 11:21) Zgłoś naruszenie 90

    Bardzo podoba mi sie, ze w UK zarobki podawane sa z gory w kazdym ogloszeniu. Dzieki temu nie marnujemy czasu na ogloszenia ktore nie spelniaja naszych finansowych oczekiwan.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!