Urzędnicy

25 października 2017 r.

Dlaczego były urzędnik nie może być przyjęty ponownie na czas nieobecności innego członka korpusu SC?

Umowy na zastępstwo w służbie cywilnej25 października 2017 r.

● W jakiej sytuacji pracownika na zastępstwo można zatrudnić na pół etatu● Kiedy osobę dotychczas pracującą na zastępstwo można przyjąć bez naboru● Jaki rodzaj umowy dla osoby, która wcześniej pracowała na zastępstwo● Czy przeniesienie do innego urzędu zwalnia stanowisko● Jaką umowę można zawrzeć w celu zastępstwa osoby przesuniętej do innych zadań● Dlaczego były urzędnik nie może być przyjęty ponownie na czas nieobecności innego członka korpusu SC

18 października 2017 r.

Urzędnicy mają żal do Rady Służby Publicznej, że pozytywnie zaopiniowała projekt budżetu na 2018 r., który w dalszym ciągu pozostawia na tym samym poziomie kwotę bazową, od której wielokrotności jest naliczana pensja członkom korpusu.

Szef służby cywilnej: Nie jestem zwolennikiem odmrożenia kwoty bazowej dla urzędników [WYWIAD]18 października 2017 r.

Przyszedłem na to stanowisko z departamentu prawnego i miałem tak zakodowane, że robienie czegokolwiek równa się zmianom w prawie. Okazało się, że nie tylko zmiany legislacyjne są istotne. Można wiele zdziałać nowocześniejszym podejściem do zarządzania kadrami - mówi w wywiadzie dla DGP Dobrosław Dowiat-Urbański, szef służby cywilnej.

Reklama