Gdzie spędzić Wielkanoc 2018? Najlepsze wyjazdowe inspiracje

Wielkanoc to zarówno duchowe przeżycie, jak i radość, zieleń, wiosna i pisanki. To także kolejna okazja do tego, by podróżować. Tym bardziej, że możliwości, aby spędzić ten czas na wyjeździe jest bardzo wiele. Skyscanner wybrał kilka z nich pod kątem najciekawszych przeżyć i bez finansowych szaleństw.

Szczecin

żródło: ShutterStock

Wielkanoc ekspresowo: Szczecin od 126 złotych

Sprawdź loty do Szczecina >>

Sprawdź hotele w Szczecinie >>

Miasto wylotu: Warszawa

Linie lotnicze: Ryanair, jest też możliwość lotu na dwóch rezerwacjach Ryanair / LOT

Szczegóły lotu: wylot w Wielką Sobotę, powrót w Wielką Niedzielę

Dwudniowa wycieczka do Szczecina to wykorzystanie dobrej oferty krajowych lotów dokładnie w okresie wielkanocnym. A z drugiej strony – super propozycja dla tych, którzy chcą choć na chwilę zasmakować podróży (choćby lokalnej), a jednocześnie móc spędzić święta (Poniedziałek Wielkanocny) z rodziną na miejscu. Tyle razy pisaliśmy o spacerowych możliwościach Szczecina (tu pięknym parkiem jest nawet Cmentarz Centralny), walorach krajobrazowych (Odra), że zamiast się powtarzać odsyłamy TUTAJ. W czasie wielkanocnym warto także obejrzeć szczecińskie kościoły np. najbardziej wiekowy pod wezwaniem św. Piotra i Pawła, czy pochodzącą z dziewiętnastego wieku świątynię św. Jana Chrzciciela w stylu neogotyckim, która długi czas była jedynym katolickim obiektem sakralnym w mieście.

statystyki

Komentarze (2)

  • Yra(2018-03-13 11:46) Zgłoś naruszenie 01

    Zawsze chciałam spędzić święta za granicą ale jakoś nigdy mi się to nie udawało. W tym roku niestety również:( Standardowo w domu. Za to weekend majowy spędzam w Grecji, już w styczniu zarezerwowałam pobyt na netholiday. Taka mała rekompensata za te święta:)

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-03-16 18:07) Zgłoś naruszenie 00

    W stołowym ...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama