Huawei

Huawei Technologies Co.


 • Najlepsze fablety na rynku

  Najlepsze fablety na rynku

  Coraz większa popularność fabletów (ang. phablet) pokazuje, że moda na minimalizm w nowych technologiach powoli odchodzi w zapomnienie. O zakupie fabletu powinny pomyśleć przede wszystkim osoby, które poszukują urządzenia łączącego funkcjonalność smartfona z multimedialnymi możliwościami tabletu. Użytkownikowi takiego urządzenia przydadzą się również pojemne kieszenie, bo przekątna ekranu waha się tu od 5,2- do nawet 6,9-cala. Prezentujemy siedem najlepszych fabletów na rynku.

  czytaj więcej

 • Coraz większa popularność smartfonów z dużymi ekranami

  Coraz większa popularność smartfonów z dużymi ekranami

  Już w tym roku co trzeci sprzedawany smartfon będzie miał ekran o przekątnej większej niż 5,5 cala, czyli będzie zaliczany do kategorii fabletów – prognozują analitycy.

  czytaj więcej

 • Jedna ładowarka do wszystkich telefonów? Apple i tak będzie zarabiał na klientach

  Jedna ładowarka do wszystkich telefonów? Apple i tak będzie zarabiał na klientach

  Kiedy w 2011 roku na wniosek Komisji Europejskiej czternastu głównych producentów telefonów komórkowych zgodziło się podpisać protokół ustaleń mający na celu ujednolicenie ładowarek do telefonów komórkowych sprzedawanych w UE, trudno było uwierzyć, że uda się do tego rzeczywiście doprowadzić.

  czytaj więcej

 • Najlepsze smartfony wiosny

  Najlepsze smartfony wiosny

  W ostatnim czasie na rynku urządzeń mobilnych pojawiło się sporo interesujących nowości. Swoje flagowe smartfony zaprezentowali m.in. tacy giganci, jak Samsung, Sony czy też HTC. Czy któryś z nowych smartfonów podbije serca wielbicieli nowych technologii? A może popularnością wciąż cieszyć będą się nieco starsze (i sprawdzone) modele. Prezentujemy ranking 12 najlepszych smartfonów tej wiosny.

  czytaj więcej

 • Nowa oferta Orange: Neostrada i internet mobilny w jednym pakiecie

  Nowa oferta Orange: Neostrada i internet mobilny w jednym pakiecie

  Operator Orane rusza z nową ofertą domowego i mobilnego internetu Orange w jednym pakiecie. Pakiet jest dostępny już od 69,90 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Decydując się na Internet Tu i Tam klienci otrzymają także tablet oraz router 3G za złotówkę.

  czytaj więcej

 • Konferencja Apple: iPhone 6 i iPhone 6 Plus zaprezentowane

  Konferencja Apple: iPhone 6 i iPhone 6 Plus zaprezentowane

  Podczas konferencji prasowej w kalifornijskim Cupertino Apple zaprezentowało dwa nowe iPhone'y: iPhone 6 (4,7" w rozdzielczości 1334x750) i iPhone 6 Plus (5,5" w 1920x1080).

  czytaj więcej

 • Najnowsze flagowe smartfony na rynku: Czy pokonają iPhone 6 i 6 Plus

  Najnowsze flagowe smartfony na rynku: Czy pokonają iPhone 6 i 6 Plus

  Już 24 października na polskim rynku pojawią się nowe smartfony Apple: iPhone 6 i 6 Plus. Choć flagowce z Cupertino robią spore zamieszanie na rynku, pozostałe firmy również starają się pozyskać klientów z wyższej półki. Co mają do zaproponowania?

  czytaj więcej

 • Małe tablety zaczęły przegrywać z fabletami

  Małe tablety zaczęły przegrywać z fabletami

  Od stycznia do sierpnia kupiliśmy ponad 970 tys. tabletów. To o 20 proc. więcej niż przed rokiem. Tak dobry wynik cieszy producentów

  czytaj więcej

 • Orange i Huawei testują agregację 3 pasm częstotliwości LTE. Efekt: 296 Mb/s

  Orange i Huawei testują agregację 3 pasm częstotliwości LTE. Efekt: 296 Mb/s

  Orange Polska oraz Huawei pomyślnie zakończyli pierwsze w Polsce testy agregacji 3 pasm częstotliwości w standardzie LTE. Technologia ta pozwala użytkownikom na jednoczesny dostęp do więcej niż jednego bloku częstotliwości, co w konsekwencji znacząco poprawia prędkość przesyłania danych - w trakcie testów wyniosła ona aż 296 Mb/s. Ponadto, technologia agregacji pasm częstotliwości poprawia elastyczność wykorzystania widma, zapewniając lepszą jakość usług i zarządzanie zasobami radiowymi.

  czytaj więcej

 • MWC 2015: Jakie premiery smartfonów będą miały miejsce podczas targów?

  MWC 2015: Jakie premiery smartfonów będą miały miejsce podczas targów?

  Oczy fanów elektroniki z całego świata są teraz skierowane na Barcelonę, gdzie 2 marca rozpoczyna się Mobile World Congress. Najbardziej oczekiwaną premierą wydaje się Galaxy S6 Samsunga

  czytaj więcej

 • Chiny podgryzają jabłko Apple'a

  Chiny podgryzają jabłko Apple'a

  Huawei zwiększył sprzedaż smartfonów o 45 proc. w skali roku. Pod tym względem jako jedyny na świecie dotrzymuje kroku Apple’owi

  czytaj więcej

 • Najciekawsze gadżety technologiczne na MWC 2015

  Najciekawsze gadżety technologiczne na MWC 2015

  Nie tylko Samsung S6. Podczas tegorocznych targów technologicznych Mobile World Congress 2015 w Barcelonie zaprezentowano szereg urządzeń, które wkrótce mogą świadczyć o sile i potencjale prezentujących ich firm lub stać się reliktami. Oto niektóre z nich.

  czytaj więcej

 • Reaktywacja Nokii. Będzie hit czy kit?

  Reaktywacja Nokii. Będzie hit czy kit?

  Gdy w zeszłym roku Microsoft, płacąc w sumie 9 mld dol., kupił dział telefonów Nokii, razem z pracownikami i fabrykami, dominowały komentarze o końcu epoki i smutnym upadku znanej firmy. To rzeczywiście był koniec epoki, ale Nokia ma się dobrze. W zasadzie wyszła na tym lepiej niż Microsoft. I zamierza wrócić do gry.

  czytaj więcej

 • Chiński smartfon to tandeta? Zapomnijmy o tym pojęciu

  Chiński smartfon to tandeta? Zapomnijmy o tym pojęciu

  Azjaci rozpychają się na rynku elektroniki, wygryzając z niego takie marki jak BlackBerry, HTC czy Sony. Konkurują ceną, nie obniżając jakości

  czytaj więcej

 • Symulatory wojskowego ryzyka

  Symulatory wojskowego ryzyka

  Gdybyśmy zainwestowali we własne centrum szkoleniowe, obce wywiady miałyby większy kłopot z infiltracją naszych sił zbrojnych

  czytaj więcej

 • Mobilność kluczem do sukcesu firmy

  Mobilność kluczem do sukcesu firmy

  Możliwość szybkiego reagowania przyczynia się do powodzenia w biznesie, szczególnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Czasem jednak sam smartfon nie wystarcza. T-Mobile przygotował dla przedsiębiorców ofertę Zestaw 2 w 1, np. smartfon i laptop, wzbogaconą o atrakcyjne pakiety nielimitowanego internetu LTE.

  czytaj więcej

 • Chudsze lata dla smartfonów. Rynek osiągnął rekordową wielkość

  Chudsze lata dla smartfonów. Rynek osiągnął rekordową wielkość

  Rynek osiągnął rekordową wielkość, ale producenci spodziewają się spadków sprzedaży. Bieda szybko im do oczu nie zajrzy, ale o każdego dolara przychodu będzie coraz trudniej. Na szczęście są kraje rozwijające się

  czytaj więcej

 • Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  - Od pięciu miesięcy jesteśmy u was na drugim miejscu w sprzedaży smartfonów, po Samsungu i przed Apple. Niestety, nie widzimy wystarczającego potencjału naukowego, by otworzyć ośrodek badawczy - uważa Joe Kelly, dyrektor ds. międzynarodowych w Huawei Technologies.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne