« Powrót do artykułu

Sztuczna inteligencja: Największe firmy technologiczne inwestują w nią miliardy dolarów, choć może zniszczyć ludzkość. Jesteśmy samobójcami?

Elon Musk wieszczy, że jest groźniejsza niż bomba atomowa, a Stephen Hawking uważa, że to ona zniszczy ludzkość. Mimo to największe firmy technologiczne inwestują miliardy dolarów, by być pierwszymi w tym wyścigu. Jesteśmy samobójcami?

Magazyn DGP 5.01

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Magazyn DGP 5.01

statystyki

Komentarze (5)

 • z(2018-01-06 12:01) Zgłoś naruszenie 14

  Naoglądał się redaktor terminatora ?

  Odpowiedz
 • asik(2018-01-11 18:06) Zgłoś naruszenie 10

  Lem, Lem, Lem. Czytajcie Lema ,,Bajki robotów"

  Odpowiedz
 • czytelnik(2018-01-07 18:17) Zgłoś naruszenie 11

  Zarówno w tym, jak i w poprzednim, przekierowującym artykule poruszono bardzo aktualne, często skryte tematy. Internet aż huczy od nielegalnych eksperymentów, nielegalnych czipów, etc. Pewnie dlatego, że to takie kosztowne, dlatego różne ścieżki. Jednak profity muszą być duże, skoro tak to wygląda. Pytanie co robią ci, co powinni demaskować i ukrócać te kryminogenne akty? Ale wnioskując po profitach opłaca się być beneficjentem. Tylko do czego to doprowadzi.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Jan Kornik(2018-01-07 20:29) Zgłoś naruszenie 12

  Ja to sie boje nie SI tylko polinteligencji mysliwego z PZL ktory mi w lesie przywali srutem w tylek a prokuratorowi powie ze widzial podczas polowania tylko zajonca.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!