ceny domów drewnianych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu ceny domów drewnianych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ceny domów drewnianych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • 5 miejsc w Europie najpiękniejszych jesienią

  5 miejsc w Europie najpiękniejszych jesienią

  Wiele jest miejsc w Europie, które choć piękne latem, to właśnie jesienią pokazują swoje najbardziej urokliwe oblicze. Feeria dziesiątek odcieni żółci, pomarańczy i czerwieni sprawia, że Ci, którzy poczekali z urlopem do października nie pożałują swojej decyzji, a niezwykłe widoki zrekompensują im spadające temperatury. Sporo przy tym również zaoszczędzą, gdyż ceny noclegów spadają w miesiącach jesiennych średnio o 25%. Poniżej prezentujemy subiektywne zestawienie zakątków Europy piękniejących jesienią przygotowane przez HomeToGo.

  czytaj więcej

 • Domowo po szwedzku: Kupił tanio, sprzedał drogo

  Domowo po szwedzku: Kupił tanio, sprzedał drogo

  Kupił tanio, sprzedał drogo – w Polsce to „obrotny”, tutaj: „spekulant”. Mieszkanie nie jest towarem, jak torebka czy zegarek

  czytaj więcej

 • Barbórka: górnictwo, kopalnie i biedaszyby

  Barbórka: górnictwo, kopalnie i biedaszyby

  Zrestrukturyzowany górnik, jeśli rząd nie ma pomysłu na jego przyszłość, zawsze może wziąć sprawy we własne ręce i zająć się wydobyciem węgla

  czytaj więcej

 • Darmowa opieka zdrowotna to wynalazek, z którego trzeba zrezygnować?

  Darmowa opieka zdrowotna to wynalazek, z którego trzeba zrezygnować?

  O tym, że medycyna to worek bez dna, o czym przekonują się nawet najbogatsze państwa. A darmowa opieka zdrowotna to niedawny wynalazek, z którego trzeba będzie zrezygnować

  czytaj więcej

 • O gospodarczej sile systemu gospodarczego opartego na niewolnictwie w USA

  O gospodarczej sile systemu gospodarczego opartego na niewolnictwie w USA

  Niegdyś stany południowe USA udowodniły, że system niewolniczy, będąc dochodowym, wcale nie kłóci się z demokracją. Czy przyjdzie pora uiścić za to rachunek? W imieniu narodu amerykańskiego Izba Reprezentantów przeprasza Afroamerykanów za krzywdy wyrządzone im i ich przodkom, którzy cierpieli niewolnictwo i dyskryminację rasową” – ogłosił w specjalnej rezolucji Kongres Stanów Zjednoczonych w lipcu 2008 r. Wówczas przewodnicząca klubu czarnych kongresmenów Carolyn Kilpatrick nazwała ten gest „kamieniem milowym na drodze do uleczenia chorób naszej przeszłości”.

  czytaj więcej

 • Termomodernizacja budynków: Korzyści i najczęstsze błędy popełniane przy ocieplaniu domów

  Termomodernizacja budynków: Korzyści i najczęstsze błędy popełniane przy ocieplaniu domów

  Obecnie powstające budynki jednorodzinne, spełniające wymagania dotyczące izolacji termicznej zapewniają użytkownikom komfort termiczny w domu oraz możliwość zoptymalizowania kosztów ich ogrzania. Ale większość budynków w których mieszkają Polacy generuje znaczące koszty w ich utrzymaniu. Ile można zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie po termomodernizacji?

  czytaj więcej

 • Hejty, roasty, przemoc. Popkultura pogardy i upokorzenia ma się bardzo dobrze

  Hejty, roasty, przemoc. Popkultura pogardy i upokorzenia ma się bardzo dobrze

  Rozpacz i strach, spod których wyziera nieśmiało nadzieja. Trzęsące się ręce, łzy. Uczestnicy medialnych produkcji przypominają skazanych na śmierć. Ich oprawcy pławią się w poczuciu wszechmocy. Dookoła wrzeszczący tłum.Widownia chce jeszcze więcej bólu

  czytaj więcej

 • IPO dla wybranych

  IPO dla wybranych

  Po kilku miesiącach posuchy na rynku giełdowych ofert publicznych w końcu widać ożywienie. Na mówienie o przełomie jest jednak zdecydowanie za wcześnie. Na warszawskim parkiecie pojawi się dzisiaj pierwsza od czterech miesięcy spółka, której debiut poprzedziła publiczna oferta sprzedaży akcji (IPO). Jest nią biofarmaceutyczna Celon Pharma, która z emisji nowych papierów pozyskała 245 mln zł. Będzie to ósmy w tym roku debiutant na rynku głównym, który starał się o kapitał od inwestorów. Oferta podniesie wartość tegorocznych IPO do nieco ponad 700 mln zł.

  czytaj więcej

 • Władysław Gomułka: Pięć twarzy komunisty obsesyjnego

  Władysław Gomułka: Pięć twarzy komunisty obsesyjnego

  Miał szansę zostać narodowym bohaterem. Ale żaden naród nie weźmie do panteonu kogoś tak podle małostkowego.

  czytaj więcej

 • Romaszewska: Niezawisłość sędziego powinna być na tyle silna, by moje zdanie na jego temat guzik kogo obchodziło

  Romaszewska: Niezawisłość sędziego powinna być na tyle silna, by moje zdanie na jego temat guzik kogo obchodziło

  - Żaden z ministrów sprawiedliwości, może poza Lechem Kaczyńskim, nie lubił kontroli społecznej. O to się wszystko rozbijało (...). Niezawisłość sędziego powinna być na tyle silna, by moje zdanie na jego temat guzik kogo obchodziło. Ale z drugiej strony ja mam prawo to swoje zdanie wyrażać i je wyrażam - mówi Zofia Romaszewska w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

  czytaj więcej

 • Żywioły uderzają w ubezpieczycieli. Z ubezpieczenia nieruchomości zapłacimy więcej

  Żywioły uderzają w ubezpieczycieli. Z ubezpieczenia nieruchomości zapłacimy więcej

  Polisy chroniące nieruchomości podrożeją. Więcej zapłacą nie tylko właściciele budynków narażonych na powodzie czy mało odpornych na pożary, ale także na silne wiatry czy nawałnice.

  czytaj więcej

 • Kościół, latarnia, młyn, a może stodoła? Można mieszkać inaczej

  Kościół, latarnia, młyn, a może stodoła? Można mieszkać inaczej

  Nie chcesz już żyć w bloku ani w domku? To musisz być jak oni – cierpliwi, uparci, zawzięci. Zero wahania. Bo przyjdzie ci stanąć przed niejednym wyzwaniem.

  czytaj więcej

 • Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Producenci różnych przedmiotów robią, co w ich mocy, abyśmy stali się jeszcze bardziej leniwi, niż jesteśmy i wydawali jeszcze więcej pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Wczoraj dostałem e-maila z ofertą zakupu szczoteczki do zębów. Sonicznej. Wow! „Soniczna szczoteczka do zębów” – to brzmi naprawdę super. Jakby używali jej kosmonauci, Transformersi albo jakby została wynaleziona przez obcą cywilizację. I w dodatku można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Serio. Szorujecie plomby i gapicie się w ekran telefonu, który podpowiada wam, czy w danej sekundzie powinniście skupić swoją uwagę na dolnej prawej trójce czy może górnej lewej siódemce. Przed popełnieniem błędów chronią was czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania. Przypominam w tym miejscu nieśmiało, że nie mówimy o najnowszym myśliwcu szturmowym Lockheeda Martina tylko o przyrządzie do dbania o higienę jamy ustnej. Aha... właśnie doczytałem, że główka szczoteczki wykonuje 62 tys. ruchów sonicznych na minutę. Nie do końca rozumiem, czym są te „ruchy soniczne”, ale od razu wyobraziłem sobie króliki...

  czytaj więcej

 • Czynsze w Mieszkaniu plus nie będą regulowane przez państwo

  Czynsze w Mieszkaniu plus nie będą regulowane przez państwo

  W Mieszkaniu plus czynsze nie będą regulowane przez państwo, ale będą niższe niż aktualne na rynku - powiedział PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. Dodał, że obniżenie cen rynkowych będzie możliwe dzięki projektowanej specustawie mieszkaniowej.

  czytaj więcej

 • Mieszkanie plus: Wsparcie państwa przez 9 lat

  Mieszkanie plus: Wsparcie państwa przez 9 lat

  Wsparcie państwa w programie Mieszkanie Plus będzie kierowane na czynsze. Ten program będzie w dużej mierze adresowany do ludzi młodych, którzy ruszają na rynek pracy - powiedział w czwartek PAP minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej