Telewizja

18 kwietnia 2018 r.

Podpisywane na pięć lat karty określą konkretne misyjne obowiązki mediów i zasady ich realizacji. Będą też podstawą wypłaty przez KRRiT pieniędzy z abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Abonamentowa powinność, czyli pięć lat dla nadawców publicznych na realizację misji18 kwietnia 2018 r.

Rada Ministrów przyjęła wczoraj projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o opłatach abonamentowych. Nowe przepisy wprowadzają karty powinności – czyli porozumienia, które z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji będzie zawierał każdy z nadawców publicznych: Telewizja Polska, Polskie Radio oraz 17 rozgłośni regionalnych.

24 marca 2018 r.

Filip Chajzer

Odporni na hipnozę, czyli czemu nie wierzymy w program Chajzera24 marca 2018 r.

By wystąpić w reality show, nie trzeba dziś niczego potrafić. Nie trzeba mieć talentu ani wiedzy. Dlaczego ludzie decydują się na występ przed kamerami i publiczne ośmieszenie? Jedni mówią, że to zabawa, inni traktują to jako nowe wyzwanie. A chwilowa sława ma być wyłącznie „miłym dodatkiem”.

2 lutego 2018 r.

Anna Azari

TVP przeprasza ambasador Izraela za wpis na Twitterze2 lutego 2018 r.

TVP przeprosiło ambasador Izraela za wpis na koncie tweeterowym TVP Info; miał on łączyć reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. "Dla treści dyskryminujących i wykluczających nie może być miejsca na antenie nadawcy publicznego" - czytamy w oświadczeniu TVP.

Galerie