« Powrót do artykułu

TVP straciła więcej widzów niż konkurencja

Telewizja publiczna jest na równi pochyłej, ale w tym roku ma szansę na odbicie dzięki transmisjom dużych imprez sportowych, przede wszystkim mundialu w Rosji.

TVP

żródło: ShutterStock

Z mniejszych telewizji bardzo dobre wyniki miała w 2017 r. TV4, która zwiększyła swój udział w widowni do 4,1 proc.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (7)

 • jakby nie patrzeć(2018-01-04 22:18) Zgłoś naruszenie 65

  Jak by nie czytać i jakby nie patrzeć ta gazeta mimowolnie stawia się po jednej stronie i to wcale nie jest polska racja stanu. Wielki już czas coś z takimi szkodnikami Polski zrobić. Bo w Niemczech takie coś nie byłoby możliwe, bo tam nie ma gazet niemiecko języcznych tylko wszystkie są niemieckie.

  Odpowiedz
 • czytelnik(2018-01-04 16:47) Zgłoś naruszenie 67

  Na jakiej podstawie stwierdza się,że TVP traci widzów szanowna pani Rutkowska.Jaka jest metoda liczenia przez różne agendy.Może pani wyjaśni czytelnikom,bo niby dlaczego mam wierzyć,że to prawda.

  Odpowiedz
 • Prawdziwy Polak(2018-01-05 09:21) Zgłoś naruszenie 55

  POzdrawiam pisorskich troli. Powiedzcie czy dobrze płacą, to może sam się zatrudnię

  Odpowiedz
 • orim(2018-01-04 20:33) Zgłoś naruszenie 52

  Pamiętam jak posłanka PIS pani Bubula krytykowała słusznie w poprzedniej kadencji m.in. newsy sportowe w programie informacyjnym i za chwilę powtarzanie ich w w programie sportowym. Dzisiaj jest tego więcej. Poza tym krew mnie zalewa jeśli powtarza się przez kilka dni z rzędu tą samą wiadomość z identycznym komentarzem i zdjęciami. Tak podana nawet prawda sprawia, że przeciętny człowiek czuje się zlekceważony i potraktowany jak idiota , któremu trzeba powtórzyć naście razy bo nie zrozumiał. ponadto ja czuję się oszukany bo dziennikarze nie przemęczają się na swoich dobrych posadkach poszukiwaniem informacji i wymyślaniem atrakcyjnej ich formy tylko odtwarzają wielokrotnie to samo

  Odpowiedz
 • ano(2018-01-05 08:40) Zgłoś naruszenie 33

  Na czyje zlecenie "measurmował" Nielsen ? Dowiemy się czy nie? A ten na R. tyrający w pocie czoła na rzecz universal mccann która przypadkiem jest córunią mccann erickson czyli ponadnarodowej agendy wpływu ?

  Odpowiedz
 • Gruby Rycho(2018-01-08 10:09) Zgłoś naruszenie 22

  A mnie ten wynik wcale nie dziwi, bo któż jeszcze chce oglądać tą tubę propagandową "dobrej zmiany"...? Szkoda czasu, prądu, oczu i uszu. Nawet Urban miał więcej umiaru... Żal mi tych, co nie mają dostępu do innych stacji i są "skazani" na pranie mózgów przez TVPIS.

  Odpowiedz
 • nie ogladam tvp1-2-3 itd(2018-01-11 10:01) Zgłoś naruszenie 10

  jaka telewizja czy chodzi o ta tube komunistyczna obecnego rzadu dobrze im tak

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!