« Powrót do artykułu

Polowanie na pasożyta: Zastanów się zanim uwierzysz reklamie preparatu na odrobaczanie ludzi

Ta reklama od razu przykuła moją uwagę. Bo jak tu nie zareagować na takie zdjęcia: pasożyty w ludzkim mózgu wywołujące raka, robaki w sercu, które spowodowały zawał. Zgroza. Łatwiej byłoby je zignorować, gdyby nie to, że fotografie były ilustracją do rozmowy z doktorem Michałem Pietruszewskim, przewodniczącym Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych. Z krótkiej informacji przy nazwisku wynikało, że doktor ma za sobą 21 lat doświadczenia i opublikował ponad 60 artykułów na temat parazytologii molekularnej. Przekonująca rekomendacja. Zacząłem czytać.

reklama, media

żródło: ShutterStock

Objawów zarażenia pasożytami jest więcej: alergie, częste przeziębienia, chroniczne zmęczenie, bóle głowy, mięśni, zaparcia (albo biegunki), nerwowość, bezsenność.

statystyki

Komentarze (2)

  • Panie Doktorze Pietruszewski! - (2017-06-30 10:39) Zgłoś naruszenie 60

    Spoko! Nie ma się czego bać. I tak ostatnie słowo należy do robaków.

    Odpowiedz
  • ewa(2017-07-13 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    SZANSA - możliwość powodzenia ; to coś pozytywnego. W tym przypadku to chyba nietrafnie użyte (coraz częściej używane w mediach bez zrozumienia). Zaś blokowanie treści w takim miejscu artykułu powoduje udział w tej reklamie gazety jako reklamującej środek na odrobaczanie i potwierdzanie tym samym szwindla. Cóż gazeta prawna......

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama