statystyki

Media, jak ludzie, mijają się z prawdą. I karmią demony

autor: karolina lewestam12.02.2016, 07:23; Aktualizacja: 12.02.2016, 10:19
Media, tak jak ludzie, mijają się z prawdą na różne sposoby, w imię rozmaitych idei i na gruncie odmiennych mechanizmów.

Media, tak jak ludzie, mijają się z prawdą na różne sposoby, w imię rozmaitych idei i na gruncie odmiennych mechanizmów.

Media, tak jak ludzie, mijają się z prawdą na różne sposoby, w imię rozmaitych idei i na gruncie odmiennych mechanizmów. Te liberalne manipulują rzeczywistością, bo wierzą, że w ten sposób chronią masy przed ich własnymi demonami. Ale tylko dokarmiają potwory.

25 stycznia syryjski uchodźca zmarł w Berlinie, wyczerpany głodem i kilkudniowym oczekiwaniem na mrozie w kolejce do rejestracji imigrantów. Zaczęło się od zwykłej infekcji, która zakończyła się atakiem serca. Mężczyźnie nie zdołano udzielić pomocy na czas.

11 stycznia w Niemczech trzynastolatka pochodzenia rosyjskiego o imieniu Lisa została brutalnie pobita i zgwałcona. Sprawcami byli uchodźcy z Syrii i migranci z północnej Afryki, którzy porwali dziewczynkę i wypuścili dopiero po trzydziestu godzinach. Ofiara jest w szoku.

Co wspólnego ze sobą mają te dwa wydarzenia?

O obu słyszałeś; mówiono o nich wszędzie. Któreś z nich na pewno cię oburzyło.


Pozostało jeszcze 95% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane