statystyki

Postaw na FutureNet!

artykuł sponsorowany
31.08.2016, 07:30; Aktualizacja: 17.03.2017, 16:38
 • Wyślij
 • Drukuj
Postaw na FutureNet!

źródło: InnePostaw na FutureNet!

Światowy sektor IT nie zwalnia tempa! Spędzamy coraz więcej czasu w sieci. Trzeba przyznać, że liczby robią wrażenie, tym bardziej, jeżeli uświadomimy sobie, że niemal wszyscy, niezależnie czy korzystamy z Internetu przez komputer w Nowym Jorku, czy przeszukujemy sieć na smartfonie w Sopocie, funkcjonujemy w jednym globalnym ekosystemie. Do świata wirtualnego, a zwłaszcza do mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram, przenosi się wszystko, co związane z reklamą. W efekcie takich zmian, wartość finansowa platform diametralnie rośnie, ale tylko jedna na świecie daje możliwość zarabiania również nam - jej użytkownikom.

FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami. To technologiczny skok w przyszłość, gwarantujący innowacyjne wykorzystanie Internetu w XXI wieku! – Każdego dnia wykazujemy się działalnością, za której „pracę” nie otrzymujemy żadnego wynagrodzenia. Tracimy wiele czasu na oglądanie reklam, które nie są skierowane do nas. Lajkując, komentując i udostępniając materiały w sieci przyczyniamy się do jej promocji, nie mając za to w zamian żadnych korzyści, dlatego postanowiliśmy dzielić się zyskami z naszymi użytkownikami – podkreśla Roman Ziemian, prezes FutureNet.

Polityka firmy to rewolucja w biznesowym sposobie myślenia. Zapewnia ogromną szansę zaistnienia spółkom i promocji w sieci. FutureNet istnieje od niespełna 2 lat, a z jej usług korzysta już na całym świecie prawie 600 000 osób. Przedsiębiorstwo w odróżnieniu od światowych gigantów nie dość, że nie rości sobie praw do udostępnianych zdjęć czy filmów, to gwarantuje bezpieczeństwo i ich anonimowość. Jednym z takich elementów jest możliwość przesyłania szyfrowanych wiadomości, do których dostępu nie mają nawet administratorzy serwisu. Kolejny czynnik, odróżniający FutureNet od starszych platform, to również brak możliwości „szpiegowania” czy znajomość aktualnej lokalizacji użytkownika. Zakazane są również wszystkie materiały promujące przemoc, wulgarny język czy wszechobecny „hate”. – Jesteśmy innowacyjną platformą społecznościową, łączącą ludzi z całego świata do realizowania swojego potencjału w Internecie – uzupełnia Stephan Morgenstern, prezes FutureNet.

Postaw na FutureNet!

Postaw na FutureNet!

źródło: Inne

Multimedialna platforma już współpracuje z największymi światowymi markami i stale się rozwija, udoskonalając swoje narzędzia do tworzenia skutecznych kampanii reklamowych oraz zarządzania nimi w prosty sposób, tworząc alternatywę pośród największych gigantów reklamy na rynku. Już dziś oferuje swoim partnerom bardzo duże możliwości rozwoju w ponad 150 krajach na całym świecie. Ponadto, tylko w ostatnim czasie, firma otworzyła nowe biura w Indiach w miejscowości New Delhi, a także zaplanowała uruchomienie kolejnych jeszcze w tym roku w Brazylii, Indonezji oraz na Ukrainie. Funkcjonalność serwisu, jego zastosowanie oraz obowiązująca polityka jakości umożliwiła firmie ubieganie się o europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA.

Mariusz Dorosiński

Źródło:Artykuł sponsorowany
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   • Sukces zaczyna się od jakości

    Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny. Konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów, dlatego warunkiem dobrego prosperowania przedsiębiorstwa na rynku jest wartościowa i jakościowa oferta.

   • Jesteś gwarantem jakości? Zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu

    Ruszyła II tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®2017. To już 12. edycja największego w Polsce programu promującego wysoką jakość oferowanych produktów, usług czy rozwiązań. Ty również zgłoś się do Certyfikatu, poddaj się weryfikacji, potwierdź swoją jakość i dołącz do grona Laureatów. Wyróżnij się wśród konkurencji!

   • I tura 12. edycji Certyfikatu podsumowana!

    I tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2017 dobiegła końca. Kapituła wyłoniła Laureatów, czyli przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na rynku wysoką jakością oferowanych produktów, usług i rozwiązań. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

   • Protan Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

    Firma Protan Polska, dostawca wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran, został partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI. Na autorów najlepszych prac czekają płatne praktyki i staże. Dołącz do grona partnerów i wspomóż młode talenty w ich rozwoju zawodowym.

   • Fundacja Qualitas na międzynarodowym zgromadzeniu

    Za nami już 128. General Assembly European Organization for Quality. Spotkanie przedstawicieli różnych krajów Europy odbyło się w Bratysławie. Udział wzięła również Fundacja Qualitas, która jest jedynym członkiem EOQ z Polski. 

   Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

   PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

   Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 661 49 71, sekretariat@jakoscroku.pl