statystyki

Postaw na FutureNet!

artykuł sponsorowany
31.08.2016, 07:30; Aktualizacja: 17.03.2017, 16:38
 • Wyślij
 • Drukuj
Postaw na FutureNet!

źródło: InnePostaw na FutureNet!

Światowy sektor IT nie zwalnia tempa! Spędzamy coraz więcej czasu w sieci. Trzeba przyznać, że liczby robią wrażenie, tym bardziej, jeżeli uświadomimy sobie, że niemal wszyscy, niezależnie czy korzystamy z Internetu przez komputer w Nowym Jorku, czy przeszukujemy sieć na smartfonie w Sopocie, funkcjonujemy w jednym globalnym ekosystemie. Do świata wirtualnego, a zwłaszcza do mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram, przenosi się wszystko, co związane z reklamą. W efekcie takich zmian, wartość finansowa platform diametralnie rośnie, ale tylko jedna na świecie daje możliwość zarabiania również nam - jej użytkownikom.

FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami. To technologiczny skok w przyszłość, gwarantujący innowacyjne wykorzystanie Internetu w XXI wieku! – Każdego dnia wykazujemy się działalnością, za której „pracę” nie otrzymujemy żadnego wynagrodzenia. Tracimy wiele czasu na oglądanie reklam, które nie są skierowane do nas. Lajkując, komentując i udostępniając materiały w sieci przyczyniamy się do jej promocji, nie mając za to w zamian żadnych korzyści, dlatego postanowiliśmy dzielić się zyskami z naszymi użytkownikami – podkreśla Roman Ziemian, prezes FutureNet.

Polityka firmy to rewolucja w biznesowym sposobie myślenia. Zapewnia ogromną szansę zaistnienia spółkom i promocji w sieci. FutureNet istnieje od niespełna 2 lat, a z jej usług korzysta już na całym świecie prawie 600 000 osób. Przedsiębiorstwo w odróżnieniu od światowych gigantów nie dość, że nie rości sobie praw do udostępnianych zdjęć czy filmów, to gwarantuje bezpieczeństwo i ich anonimowość. Jednym z takich elementów jest możliwość przesyłania szyfrowanych wiadomości, do których dostępu nie mają nawet administratorzy serwisu. Kolejny czynnik, odróżniający FutureNet od starszych platform, to również brak możliwości „szpiegowania” czy znajomość aktualnej lokalizacji użytkownika. Zakazane są również wszystkie materiały promujące przemoc, wulgarny język czy wszechobecny „hate”. – Jesteśmy innowacyjną platformą społecznościową, łączącą ludzi z całego świata do realizowania swojego potencjału w Internecie – uzupełnia Stephan Morgenstern, prezes FutureNet.

Postaw na FutureNet!

Postaw na FutureNet!

źródło: Inne

Multimedialna platforma już współpracuje z największymi światowymi markami i stale się rozwija, udoskonalając swoje narzędzia do tworzenia skutecznych kampanii reklamowych oraz zarządzania nimi w prosty sposób, tworząc alternatywę pośród największych gigantów reklamy na rynku. Już dziś oferuje swoim partnerom bardzo duże możliwości rozwoju w ponad 150 krajach na całym świecie. Ponadto, tylko w ostatnim czasie, firma otworzyła nowe biura w Indiach w miejscowości New Delhi, a także zaplanowała uruchomienie kolejnych jeszcze w tym roku w Brazylii, Indonezji oraz na Ukrainie. Funkcjonalność serwisu, jego zastosowanie oraz obowiązująca polityka jakości umożliwiła firmie ubieganie się o europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA.

Mariusz Dorosiński

Źródło:Artykuł sponsorowany
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   • Wyróżnij się! Trwa 12. edycja Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

    Działalności Twojej firmy przyświeca idea dbałości o jakość produktów, usług czy rozwiązań? Jesteś nastawiony na ciągły proces doskonalenia przedsiębiorstwa i podążasz ścieżką rozwoju? Zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®! Poddaj się weryfikacji, potwierdź swoją jakość i wyróżnij się wśród konkurencji.

   • Kosmetyka najwyższej jakości

    O jakości produktów kosmetycznych, jej znaczeniu i wpływie na zdrowie Klientów mówi Anna Ozimek, Country Manager w LR Health & Beauty Systems, firmie która jest Laureatem Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016.

   • Zostań IKAREM JAKOŚCI!

    Wiesz co może usprawnić proces zarządzania w przedsiębiorstwie? Jesteś autorem ciekawego pomysłu, konceptu czy rozwiązania? Podziel się tym, weź udział w konkursie i zostań IKAREM JAKOŚCI!

   • WYBÓR POLAKÓW znakiem zastrzeżonym

    Z przyjemnością informujemy, że decyzją Urzędu Patentowego RP godło WYBÓR POLAKÓW jest już znakiem zastrzeżonym. To oznacza, że logo od tej chwili jest chronione prawem.

   • III Europejski Kongres Jakości – relacja video

    Zapraszamy do obejrzenia relacji video z III Europejskiego Kongresu Jakości! Wydarzenie zgromadziło blisko 200 uczestników i 16 prelegentów, w tym gości z zagranicy. Kongres odbył się 28 marca w Hotelu Monopol w Katowicach. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania była „Jakość w praktyce”.

   Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

   PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

   Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 661 49 71, sekretariat@jakoscroku.pl