statystyki

Postaw na FutureNet!

artykuł sponsorowany
31.08.2016, 07:30; Aktualizacja: 17.03.2017, 16:38
 • Wyślij
 • Drukuj
Postaw na FutureNet!

źródło: InnePostaw na FutureNet!

Światowy sektor IT nie zwalnia tempa! Spędzamy coraz więcej czasu w sieci. Trzeba przyznać, że liczby robią wrażenie, tym bardziej, jeżeli uświadomimy sobie, że niemal wszyscy, niezależnie czy korzystamy z Internetu przez komputer w Nowym Jorku, czy przeszukujemy sieć na smartfonie w Sopocie, funkcjonujemy w jednym globalnym ekosystemie. Do świata wirtualnego, a zwłaszcza do mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram, przenosi się wszystko, co związane z reklamą. W efekcie takich zmian, wartość finansowa platform diametralnie rośnie, ale tylko jedna na świecie daje możliwość zarabiania również nam - jej użytkownikom.

FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami. To technologiczny skok w przyszłość, gwarantujący innowacyjne wykorzystanie Internetu w XXI wieku! – Każdego dnia wykazujemy się działalnością, za której „pracę” nie otrzymujemy żadnego wynagrodzenia. Tracimy wiele czasu na oglądanie reklam, które nie są skierowane do nas. Lajkując, komentując i udostępniając materiały w sieci przyczyniamy się do jej promocji, nie mając za to w zamian żadnych korzyści, dlatego postanowiliśmy dzielić się zyskami z naszymi użytkownikami – podkreśla Roman Ziemian, prezes FutureNet.

Polityka firmy to rewolucja w biznesowym sposobie myślenia. Zapewnia ogromną szansę zaistnienia spółkom i promocji w sieci. FutureNet istnieje od niespełna 2 lat, a z jej usług korzysta już na całym świecie prawie 600 000 osób. Przedsiębiorstwo w odróżnieniu od światowych gigantów nie dość, że nie rości sobie praw do udostępnianych zdjęć czy filmów, to gwarantuje bezpieczeństwo i ich anonimowość. Jednym z takich elementów jest możliwość przesyłania szyfrowanych wiadomości, do których dostępu nie mają nawet administratorzy serwisu. Kolejny czynnik, odróżniający FutureNet od starszych platform, to również brak możliwości „szpiegowania” czy znajomość aktualnej lokalizacji użytkownika. Zakazane są również wszystkie materiały promujące przemoc, wulgarny język czy wszechobecny „hate”. – Jesteśmy innowacyjną platformą społecznościową, łączącą ludzi z całego świata do realizowania swojego potencjału w Internecie – uzupełnia Stephan Morgenstern, prezes FutureNet.

Postaw na FutureNet!

Postaw na FutureNet!

źródło: Inne

Multimedialna platforma już współpracuje z największymi światowymi markami i stale się rozwija, udoskonalając swoje narzędzia do tworzenia skutecznych kampanii reklamowych oraz zarządzania nimi w prosty sposób, tworząc alternatywę pośród największych gigantów reklamy na rynku. Już dziś oferuje swoim partnerom bardzo duże możliwości rozwoju w ponad 150 krajach na całym świecie. Ponadto, tylko w ostatnim czasie, firma otworzyła nowe biura w Indiach w miejscowości New Delhi, a także zaplanowała uruchomienie kolejnych jeszcze w tym roku w Brazylii, Indonezji oraz na Ukrainie. Funkcjonalność serwisu, jego zastosowanie oraz obowiązująca polityka jakości umożliwiła firmie ubieganie się o europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA.

Mariusz Dorosiński

Źródło:Artykuł sponsorowany
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   • Ascensia Diabetes Care z myślą o chorych na cukrzycę

    Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o. o. powstała w 2016 roku w wyniku przejęcia Bayer Diabetes Care przez Panasonic Healthcare Holdings.

   • Przedsiębiorcze zarządzanie

    Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem wymaga od menedżerów znajomości branży, otoczenia firmy, kreatywności oraz identyfikacji obszarów zwiększających przewagę nad konkurencją. Postęp techniczny i zmienność otoczenia, w którym działają przedsiębiorstwa, powoduje, że menedżerowie skupiają się na ciągłym doskonaleniu jakości, a także poprawie efektywności gospodarowania.

   • Inwestycja w jakość się opłaca

    Jakość jest niezwykle istotną cechą, zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów. Każda firma chce, aby jej produkty spełniały określone normy, ale przede wszystkim zaspokajały oczekiwania kupujących. Nie ma jednej definicji jakości, ale często jest ona uosabiana z rozwojem i dążeniem do doskonałości.

   • Eko-jakość w Rekopolu

    „Jak projektować, żeby recyklingować” to innowacyjny projekt Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań S.A., Laureata Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz naszego partnera merytorycznego kategorii EKOLOGIA. Inicjatywa została podjęta naprzeciw wyzwaniom przedsiębiorców w gospodarce o obiegu zamkniętym.

   • Sukces zaczyna się od jakości

    Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny. Konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów, dlatego warunkiem dobrego prosperowania przedsiębiorstwa na rynku jest wartościowa i jakościowa oferta.

   Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

   PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

   Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 784 74 00, sekretariat@jakoscroku.pl