• 31 sierpnia 2017 r.

  Nie tylko bielizna31 sierpnia 2017 r.

  Kris Line już od blisko 27 lat zachwyca piękną bielizną klientki na całym świecie. Od lat dokłada wszelkich starań aby pomagać kobietom żyć w  zgodzie z własnym ciałem, zachęcając jednocześnie do profilaktyki oraz dbania o zdrowie i kondycję. Ostatnie dwa lata były dla firmy niezwykle intensywne. Wychodząc naprzeciw potrzebom,  w tym roku jako pierwsza firma bieliźniarska w Polsce Kris Line postanowiła zaproponować swoim klientkom nową linię bielizny oraz ubrań sportowych.
 • 31 sierpnia 2017 r.

  Basen pod kontrolą31 sierpnia 2017 r.

  Ciepła i słoneczna pogoda to dobry moment na relaks oraz wypoczynek nad wodą. Z uwagi na pracę, szybkie tempo życia, a z drugiej strony - komfort i poczucie bezpieczeństwa, wybieramy Aquaparki, czy baseny miejskie o dobrym standardzie oraz odpowiednich atrakcjach. Coraz częściej decydujemy się również na odrobinę luksusu i kupujemy swój własny basen.
 • 31 sierpnia 2017 r.

  VACO

  Orły w branży DDD - bezpieczeństwo gwarantowane31 sierpnia 2017 r.

  Vaco to firma, która od blisko 15 lat może poszczycić się zaufaniem wśród klientów w branży dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Pod koniec 2016 roku spółka rozpoczęła konsolidację rynku DDD,  realizując tym samym swój cel strategiczny związany z kreowaniem kierunku rozwoju  rynku Pest Control.
 • 3 sierpnia 2017 r.

  Jakość kiedyś i dziś3 sierpnia 2017 r.

  W warunkach współczesnej gospodarki rynkowej, w której zachodzą procesy globalizacji, a także wzrasta konkurencja, ogromne znaczenie ma jakość. Jest ona istotnym elementem decydującym o pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Jakość decyduje także o rozwoju organizacyjnym firmy oraz możliwościach pozyskania nowych klientów.
 • 31 lipca 2017 r.

  Rozwijamy się z myślą o mieszkańcach31 lipca 2017 r.

  MPO Kraków niedawno obchodziło jubileusz 150-lecia, nie oznacza to jednak, że spółka nie stosuje nowoczesnych rozwiązań. Dziś MPO samodzielnie zarządza dwoma systemami miejskimi: systemem gospodarowania odpadami i systemem oczyszczania miasta. Każdego roku do obu systemów wprowadzane są usprawnienia i modyfikacje, które podnoszą jakość świadczonych mieszkańcom Krakowa usług i zwiększają ekologiczną efektywność tych usług.
 • 31 lipca 2017 r.

  POLREGIO– nowa marka, nowa jakość31 lipca 2017 r.

  O sukcesie nowej marki POLREGIO i przewadze atrakcyjności  połączeń kolejowych ponad inne środki transportu rozmawiamy z Anną Lenarczyk, członkiem zarządu, dyrektorem handlowym  spółki Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.
 • 31 lipca 2017 r.

  Suflidowo – żółte Z natury, Pasja z serca31 lipca 2017 r.

  O tym, że sukces to efekt uboczny zaangażowania, pasji oraz wrażliwości rozmawiamy z  Lilianą Suflida, prezesem Zarządu Grupy Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o. twórcą marki jaj żółteZnatury.
 • 31 lipca 2017 r.

  NADO – z miłości do dzieci31 lipca 2017 r.

  Każdego roku w skutek wypadków na europejskich drogach ginie 700 dzieci, a 80 tysięcy odnosi obrażenia. Taka skala jest nie do przyjęcia z perspektywy odpowiedzialności społecznej i przyszłości ekonomicznej, dlatego statystyki bezpośrednio przyczyniają się do wzmożonych poszukiwań rozwiązań, które zapewnią wyższy poziom bezpieczeństwa i alternatywę dla standardu ECE R-44 opracowanego w latach 90.
 • 30 czerwca 2017 r.

  Rozwijamy kompleksowo30 czerwca 2017 r.

  Nawet najlepszy produkt może zostać pozbawiony swoich głównych zalet za sprawą słabego montażu. Często to wina samych pracowników, którzy pomijają lub bagatelizują wytyczne, ale coraz więcej zdarza się sytuacji, w których kierownictwo wymusza stosowanie przestarzałych technologii lub powielania złych praktyk. Ma to ogromne znaczenie w branży budowlanej, gdzie najmniejsza pomyłka może mieć poważne konsekwencje. Każda pomoc w eliminacji tych problemów jest na wagę złota. Dlatego właśnie innowacyjny projekt szkoły dekarskiej Protan Polska cieszy się tak wielkim zainteresowaniem.
 • 30 czerwca 2017 r.

  Prezes Saatbau

  Z myślą o nowoczesnym rolnictwie30 czerwca 2017 r.

  O tym, w jaki sposób SAATBAU utrzymuje najnowocześniejsze standardy rozmawiamy z Zygmuntem Królem, prezesem zarządu SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.
 • Ascensia Diabetes Care z myślą o chorych na cukrzycę

  Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o. o. powstała w 2016 roku w wyniku przejęcia Bayer Diabetes Care przez Panasonic Healthcare Holdings.

 • Przedsiębiorcze zarządzanie

  Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem wymaga od menedżerów znajomości branży, otoczenia firmy, kreatywności oraz identyfikacji obszarów zwiększających przewagę nad konkurencją. Postęp techniczny i zmienność otoczenia, w którym działają przedsiębiorstwa, powoduje, że menedżerowie skupiają się na ciągłym doskonaleniu jakości, a także poprawie efektywności gospodarowania.

 • Inwestycja w jakość się opłaca

  Jakość jest niezwykle istotną cechą, zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów. Każda firma chce, aby jej produkty spełniały określone normy, ale przede wszystkim zaspokajały oczekiwania kupujących. Nie ma jednej definicji jakości, ale często jest ona uosabiana z rozwojem i dążeniem do doskonałości.

 • Eko-jakość w Rekopolu

  „Jak projektować, żeby recyklingować” to innowacyjny projekt Rekopolu Organizacji Odzysku Opakowań S.A., Laureata Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz naszego partnera merytorycznego kategorii EKOLOGIA. Inicjatywa została podjęta naprzeciw wyzwaniom przedsiębiorców w gospodarce o obiegu zamkniętym.

 • Sukces zaczyna się od jakości

  Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny. Konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów, dlatego warunkiem dobrego prosperowania przedsiębiorstwa na rynku jest wartościowa i jakościowa oferta.

Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 784 74 00, sekretariat@jakoscroku.pl