• 3 sierpnia 2017 r.

  Jakość kiedyś i dziś3 sierpnia 2017 r.

  W warunkach współczesnej gospodarki rynkowej, w której zachodzą procesy globalizacji, a także wzrasta konkurencja, ogromne znaczenie ma jakość. Jest ona istotnym elementem decydującym o pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Jakość decyduje także o rozwoju organizacyjnym firmy oraz możliwościach pozyskania nowych klientów.
 • 31 lipca 2017 r.

  Rozwijamy się z myślą o mieszkańcach31 lipca 2017 r.

  MPO Kraków niedawno obchodziło jubileusz 150-lecia, nie oznacza to jednak, że spółka nie stosuje nowoczesnych rozwiązań. Dziś MPO samodzielnie zarządza dwoma systemami miejskimi: systemem gospodarowania odpadami i systemem oczyszczania miasta. Każdego roku do obu systemów wprowadzane są usprawnienia i modyfikacje, które podnoszą jakość świadczonych mieszkańcom Krakowa usług i zwiększają ekologiczną efektywność tych usług.
 • 31 lipca 2017 r.

  POLREGIO– nowa marka, nowa jakość31 lipca 2017 r.

  O sukcesie nowej marki POLREGIO i przewadze atrakcyjności  połączeń kolejowych ponad inne środki transportu rozmawiamy z Anną Lenarczyk, członkiem zarządu, dyrektorem handlowym  spółki Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.
 • 31 lipca 2017 r.

  Suflidowo – żółte Z natury, Pasja z serca31 lipca 2017 r.

  O tym, że sukces to efekt uboczny zaangażowania, pasji oraz wrażliwości rozmawiamy z  Lilianą Suflida, prezesem Zarządu Grupy Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o. twórcą marki jaj żółteZnatury.
 • 31 lipca 2017 r.

  NADO – z miłości do dzieci31 lipca 2017 r.

  Każdego roku w skutek wypadków na europejskich drogach ginie 700 dzieci, a 80 tysięcy odnosi obrażenia. Taka skala jest nie do przyjęcia z perspektywy odpowiedzialności społecznej i przyszłości ekonomicznej, dlatego statystyki bezpośrednio przyczyniają się do wzmożonych poszukiwań rozwiązań, które zapewnią wyższy poziom bezpieczeństwa i alternatywę dla standardu ECE R-44 opracowanego w latach 90.
 • 30 czerwca 2017 r.

  Rozwijamy kompleksowo30 czerwca 2017 r.

  Nawet najlepszy produkt może zostać pozbawiony swoich głównych zalet za sprawą słabego montażu. Często to wina samych pracowników, którzy pomijają lub bagatelizują wytyczne, ale coraz więcej zdarza się sytuacji, w których kierownictwo wymusza stosowanie przestarzałych technologii lub powielania złych praktyk. Ma to ogromne znaczenie w branży budowlanej, gdzie najmniejsza pomyłka może mieć poważne konsekwencje. Każda pomoc w eliminacji tych problemów jest na wagę złota. Dlatego właśnie innowacyjny projekt szkoły dekarskiej Protan Polska cieszy się tak wielkim zainteresowaniem.
 • 30 czerwca 2017 r.

  Prezes Saatbau

  Z myślą o nowoczesnym rolnictwie30 czerwca 2017 r.

  O tym, w jaki sposób SAATBAU utrzymuje najnowocześniejsze standardy rozmawiamy z Zygmuntem Królem, prezesem zarządu SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.
 • 31 maja 2017 r.

  ITEO

  Organizm doskonały wg ITEO31 maja 2017 r.

  Firma Innowacyjne Techniki Energii Odnawialnej, w skrócie ITEO Sp. z o.o., przy współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim od 2012 roku pracuje nad innowacją pod kryptonimem LUKON. Przywołany projekt to nic innego, jak system powiązanych technologii wytwarzania biomasy algowej, z zastosowaniem energii odnawialnej, oparty o wykorzystanie półproduktów i produktów końcowych wzajemnie się uzupełniających.
 • 31 maja 2017 r.

  Konrad Rumiński - właściciel firmy Plast Service Pack

  25 lat rewolucjonizowania polskiego rynku opakowań31 maja 2017 r.

  O sztuce użytkowej, szczęściu, dobrych projektach i walce z czasem rozmawiamy z Konradem Rumińskim, projektantem i właścicielem firmy Plast Service Pack.
 • 28 kwietnia 2017 r.

  Nowocześnie, odpowiedzialnie, z myślą o mieszkańcach

  Nowocześnie, odpowiedzialnie, z myślą o mieszkańcach28 kwietnia 2017 r.

  O tym w jaki sposób Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec we Wrocławiu dba o swoich mieszkańców rozmawiamy z Jerzym Krukiem, prezesem zarządu.
 • Sukces zaczyna się od jakości

  Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny. Konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów, dlatego warunkiem dobrego prosperowania przedsiębiorstwa na rynku jest wartościowa i jakościowa oferta.

 • Jesteś gwarantem jakości? Zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu

  Ruszyła II tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®2017. To już 12. edycja największego w Polsce programu promującego wysoką jakość oferowanych produktów, usług czy rozwiązań. Ty również zgłoś się do Certyfikatu, poddaj się weryfikacji, potwierdź swoją jakość i dołącz do grona Laureatów. Wyróżnij się wśród konkurencji!

 • I tura 12. edycji Certyfikatu podsumowana!

  I tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2017 dobiegła końca. Kapituła wyłoniła Laureatów, czyli przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na rynku wysoką jakością oferowanych produktów, usług i rozwiązań. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 • Protan Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

  Firma Protan Polska, dostawca wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran, został partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI. Na autorów najlepszych prac czekają płatne praktyki i staże. Dołącz do grona partnerów i wspomóż młode talenty w ich rozwoju zawodowym.

 • Fundacja Qualitas na międzynarodowym zgromadzeniu

  Za nami już 128. General Assembly European Organization for Quality. Spotkanie przedstawicieli różnych krajów Europy odbyło się w Bratysławie. Udział wzięła również Fundacja Qualitas, która jest jedynym członkiem EOQ z Polski. 

Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 661 49 71, sekretariat@jakoscroku.pl