• 8 listopada 2017 r.

  Bezpiecznie do celu8 listopada 2017 r.

  Krawężniki, brak podjazdów, dziury w chodnikach… Istnym torem przeszkód, najeżonym utrudnieniami, jest codzienność wielu mam i ojców. Dopiero prowadząc wózek ze swoją pociechą zaczynamy zauważać, jak wiele nierówności czyha na ulicach na pojazd wiozący nasz największy skarb.
 • 31 października 2017 r.

  Pierwsze cztery kółka31 października 2017 r.

  Oryginalny i nowoczesny styl, bogata paleta kolorów i opcje dodatkowe. To rozwiązania, które zdecydowanie wyróżniają EasyGo spośród innych „pierwszych czterech kółek”, czyli wózków dla dzieci 3w1.
 • 31 października 2017 r.

  Rozwój w dobrym stylu31 października 2017 r.

  - ORTEL to firma, w której wieloletnia tradycja i obserwacja światowych trendów w branży odzieżowej pozwoliły na stworzenie rozpoznawalnej  marki na rynku ubrań męskich. Spółka zyskała zaufanie klientów w Polsce i na wielu rynkach Europy. Jak prezentuje się Państwa oferta?
 • 31 października 2017 r.

  SILBO. Innowacyjnie i z pomysłem31 października 2017 r.

  Dbałość o jakość, innowacyjność i działania przyjazne środowisku to integralne elementy kultury organizacyjnej SILBO – pierwszej w Polsce firmy, a jednej z kilku w Europie, która wykorzystuje technologię druku na folii z użyciem farb wodnych.
 • 11 października 2017 r.

  Alektum

  Biznes z twarzą11 października 2017 r.

  Polski rynek wierzytelności z roku na rok notuje znaczne wzrosty i zaliczany jest do grona najbardziej rozwiniętych na terenie Europy. Z uwagi na to stał się atrakcyjnym obszarem działania dla czołowych graczy z branży, pozwala rozwijać ich know-how, zasięg działania, a przede wszystkim skłania do stosowania wysokich standardów w zakresie świadczonych usług czy kultury korporacyjnej.
 • 2 października 2017 r.

  Opakowania w obiegu zamkniętym2 października 2017 r.

  2 grudnia 2015 roku Komisja Europejska opublikowała pakiet gospodarki o obiegu zamkniętym i plan 54 działań, które mają zostać wdrożone do końca 2019 roku.
 • 29 września 2017 r.

  Activejet - European Brand29 września 2017 r.

  O przepisie na sukces marki rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, pełnomocnikiem zarządu ds. marki, ACTION S.A.
 • 29 września 2017 r.

  Tkanina idealna29 września 2017 r.

  PARTNER Systems Sp z o.o. istnieje na rynku od 2000 roku, posiada wyłącznie polski kapitał i ma charakter rodzinny. Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Człuchów w województwie pomorskim, a biuro handlowe w Warszawie. Spółka od początku swojej działalności dostarcza na rzecz Wojska Polskiego sprzęt do uzdatniania i przechowywania wody w warunkach kryzysowych, znajdujący również zastosowanie na rynku cywilnym.
 • 31 sierpnia 2017 r.

  Nie tylko bielizna31 sierpnia 2017 r.

  Kris Line już od blisko 27 lat zachwyca piękną bielizną klientki na całym świecie. Od lat dokłada wszelkich starań aby pomagać kobietom żyć w  zgodzie z własnym ciałem, zachęcając jednocześnie do profilaktyki oraz dbania o zdrowie i kondycję. Ostatnie dwa lata były dla firmy niezwykle intensywne. Wychodząc naprzeciw potrzebom,  w tym roku jako pierwsza firma bieliźniarska w Polsce Kris Line postanowiła zaproponować swoim klientkom nową linię bielizny oraz ubrań sportowych.
 • 31 sierpnia 2017 r.

  Basen pod kontrolą31 sierpnia 2017 r.

  Ciepła i słoneczna pogoda to dobry moment na relaks oraz wypoczynek nad wodą. Z uwagi na pracę, szybkie tempo życia, a z drugiej strony - komfort i poczucie bezpieczeństwa, wybieramy Aquaparki, czy baseny miejskie o dobrym standardzie oraz odpowiednich atrakcjach. Coraz częściej decydujemy się również na odrobinę luksusu i kupujemy swój własny basen.
 • Przedsiębiorstwa powinny być pewne jakości

  W dzisiejszej dobie walki konkurencyjnej, gdy mamy do czynienia z rynkiem konsumenta, przedsiębiorstwa dbające o satysfakcję prosumenta muszą być pewne jakości. Przedsiębiorstwa pewne jakości to takie, które doskonale wiedzą, dlaczego nie mają problemów z jakością.

 • Pokaż swoją jakość i zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®!

  Tegoroczna edycja Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU, to dobry moment na podkreślenie jakości produktów i usług. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to ważna inicjatywa promująca jakość, realizowana od kilkunastu lat przez Fundację Qualitas. Certyfikat przyznawany jest podmiotom, dla których jakość jest wartością priorytetową. Są to m.in. przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, które oferują wysoką jakość, a przy tym stosują innowacyjne i ekologiczne rozwiązania.

 • IV Europejski Kongres Jakości

  21 marca 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Fundację Qualitas, która wpisuje się w kalendarz europejskich wydarzeń związanych z jakością. Sukces poprzednich edycji Kongresu pozwala wyznaczać kierunki rozwoju jakości, dlatego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Future of the Quality”.

 • Zostań Ikarem Jakości!

  Trwa II edycja ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania. Do końca grudnia br. można zgłosić prace. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Dobrych Praktyk w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 • Rekopol bierze udział w projekcie Kampania 17/17

  Laureat Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® oraz Partner Merytoryczny kategorii EKOLOGIA - firma Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A., jest Partnerem Wspierającym Projektu Kampania 17/17, na rzecz promocji Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 784 74 00, sekretariat@jakoscroku.pl