• 31 maja 2017 r.

  ITEO

  Organizm doskonały wg ITEO31 maja 2017 r.

  Firma Innowacyjne Techniki Energii Odnawialnej, w skrócie ITEO Sp. z o.o., przy współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim od 2012 roku pracuje nad innowacją pod kryptonimem LUKON. Przywołany projekt to nic innego, jak system powiązanych technologii wytwarzania biomasy algowej, z zastosowaniem energii odnawialnej, oparty o wykorzystanie półproduktów i produktów końcowych wzajemnie się uzupełniających.
 • 31 maja 2017 r.

  Konrad Rumiński - właściciel firmy Plast Service Pack

  25 lat rewolucjonizowania polskiego rynku opakowań31 maja 2017 r.

  O sztuce użytkowej, szczęściu, dobrych projektach i walce z czasem rozmawiamy z Konradem Rumińskim, projektantem i właścicielem firmy Plast Service Pack.
 • 28 kwietnia 2017 r.

  Nowocześnie, odpowiedzialnie, z myślą o mieszkańcach

  Nowocześnie, odpowiedzialnie, z myślą o mieszkańcach28 kwietnia 2017 r.

  O tym w jaki sposób Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec we Wrocławiu dba o swoich mieszkańców rozmawiamy z Jerzym Krukiem, prezesem zarządu.
 • 28 kwietnia 2017 r.

  Solidność po Nowosądecku

  Solidność po Nowosądecku28 kwietnia 2017 r.

  Wiele gmin wspiera lokalne przedsiębiorstwa poprzez wspólną realizację projektów budowy i modernizacji przeróżnych obiektów. Głównym motorem napędowym tego rozwoju są dotacje pochodzące z Unii Europejskiej. Uzyskana dzięki temu swoista symbioza pozwala na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz samej Gminy. Przykładem takiej spółki jest PRO-LOG z Nowego Sącza.
 • 28 kwietnia 2017 r.

  Vitberg

  Wyznaczamy standardy innowacji28 kwietnia 2017 r.

  Firma Vitberg z Nowego Sącza znana jest jako producent urządzeń do fizykoterapii, wykorzystującej jako bodziec terapeutyczny wibroterapię oscylacyjno-cykloidalną. W Polsce jest pionierem w dziedzinie badań nad wibroterapią, które prowadzi od roku 1998. W ostatnich latach mocno rozwinęła własny dział badawczo-rozwojowy, inwestując w nowe zaplecza i najnowsze wyposażenie testowo-pomiarowe oraz przede wszystkim powiększając zespół specjalistów. Do projektów o coraz większej skali, włączają się specjalistyczne ośrodki badawcze jak również uczelnie wyższe, co sprawia, że badania prowadzone są na najwyższym, właściwym poziomie.
 • 28 kwietnia 2017 r.

  IPOS jakość roku

  Cały świat w twojej dłoni28 kwietnia 2017 r.

  Jeszcze niedawno słyszalne głosy mającej nastąpić rewolucji w branży fiskalnej postrzegane były w sferze marzeń o bliżej nieokreślonej przyszłości. Dziś okazuje się, że nie tylko rozwiązania te funkcjonują, ale także realnie są do kupienia dosłownie w kilka minut. Wszystko to dzięki innowacyjnemu urządzeniu firmy iPOS, stworzonemu w celu ułatwienia przedsiębiorcy sprzedaży usług lub produktów.
 • 22 marca 2017 r.

  Jakość na rzecz mieszkańców

  Jakość na rzecz mieszkańców22 marca 2017 r.

  Udział w konkursach traktujemy jako weryfikację naszych działań na rzecz członków (szerzej mieszkańców) spółdzielni.
 • 22 marca 2017 r.

  Plony sukcesywnego rozwoju

  Plony sukcesywnego rozwoju22 marca 2017 r.

  - O wyzwaniach współczesnego rolnictwa, przewagach konkurencyjnych oraz sukcesach, jakie zostały zrealizowane w 2016 roku, rozmawiamy z Zygmuntem Królem, prezesem zarządu SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.
 • 31 stycznia 2017 r.

  Sądeckie wodociągi

  Szlakiem nowosądeckich sukcesów31 stycznia 2017 r.

  Rozmowa z Januszem Adamkiem, prezesem zarządu oraz dr. Krzysztofem Głucem, wiceprezesem Sądeckich Wodociągów Sp. z o.o.
 • 31 stycznia 2017 r.

  Przewozy Regionalne

  Budujemy dobre relacje31 stycznia 2017 r.

  Rozmowa z Krzysztofem Mamińskim, prezesem zarządu Przewozów Regionalnych sp. z o.o.
 • Protan Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

  Firma Protan Polska, dostawca wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran, został partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI. Na autorów najlepszych prac czekają płatne praktyki i staże. Dołącz do grona partnerów i wspomóż młode talenty w ich rozwoju zawodowym.

 • Fundacja Qualitas na międzynarodowym zgromadzeniu

  Za nami już 128. General Assembly European Organization for Quality. Spotkanie przedstawicieli różnych krajów Europy odbyło się w Bratysławie. Udział wzięła również Fundacja Qualitas, która jest jedynym członkiem EOQ z Polski. 

 • Zrównoważony rozwój i ekojakość z Rekopolem

  Ministerstwo Rozwoju i przedstawiciele środowiska biznesowego podpisali deklarację Agenda 2030 na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Jednym z Sygnatariuszy jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. – Laureat Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®2016 oraz partner kategorii Ekologia.

 • O jakości w biznesie na konferencji DAXON

  Fundacja Qualitas wzięła udział w konferencji DAXON It News ITILove, która odbyła się w Katowicach. Wydarzenie dedykowane było przede wszystkim miłośnikom IT i zarządzania. W obszernym programie spotkania nie zabrakło zagadnień związanych z jakością. Marcin Kałużny z ramienia Fundacji był jednym z prelegentów.

 • Jakość w branży dekarskiej

  Jakość jest kluczowym elementem na każdym etapie od produkcji, obróbek po montaż. To od niej zależy trwałość i funkcjonalność poszczególnych produktów. Jak zadbać o jakość w branży dekarskiej? O tym mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający w Protan Polska.

Relacja z III Europejskiego Kongresu Jakości

PARTNERZY III EUROPEJSKIEGO KONGRESU JAKOŚCI:

Wydawca: Public PR Marcin Kałużny, adres: 40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, tel: 32 661 49 71, sekretariat@jakoscroku.pl