Chcesz, by twoje produkty były bardziej designerskie? Możesz uzyskać dofinansowanie

Audyt, strategia, wdrożenie. Tak w trzech słowach można opisać przeznaczenie dotacji Wzór na konkurencję z programu Polska Wschodnia. Wsparcie przyznawane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w dwóch etapach. Najpierw należy złożyć wniosek o dofinansowanie audytu i przygotowanie strategii wzorniczej. Później można ubiegać się o pokrycie części kosztów inwestycji związanych z realizacją przyjętych założeń.

design 4

żródło: ShutterStock

Dokumentacją potwierdzającą doświadczenie mogą być referencje odbiorców usług, które przedstawiają zakres zrealizowanych prac z osiągniętymi efektami. Dodatkowo do realizacji audytu firma doradcza musi zapewnić co najmniej dwóch ekspertów. Każdy z nich powinien mieć na swoim koncie co najmniej trzy projekty strategii rozwoju produktów, a co najmniej jeden – doświadczenie w zakresie wzornictwa. Nie ma natomiast ograniczeń co do tego, z jakiego regionu Polski, a nawet świata, wywodzi się firma doradcza. Również eksperci powinni mieć doświadczenie w różnych branżach, a jeżeli dotąd pracowali tylko w jednej – ich usługi nie mogą dotyczyć innej dziedziny.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!