Chcesz, by twoje produkty były bardziej designerskie? Możesz uzyskać dofinansowanie

Audyt, strategia, wdrożenie. Tak w trzech słowach można opisać przeznaczenie dotacji Wzór na konkurencję z programu Polska Wschodnia. Wsparcie przyznawane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w dwóch etapach. Najpierw należy złożyć wniosek o dofinansowanie audytu i przygotowanie strategii wzorniczej. Później można ubiegać się o pokrycie części kosztów inwestycji związanych z realizacją przyjętych założeń.

design 3

żródło: ShutterStock

Aby zapewnić jak najlepsze efekty projektów, w działaniu Wzór na konkurencję bardzo dużą wagę przywiązuje się do oceny zaangażowanych osób. Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu strategii rozwoju produktów powinna mieć przede wszystkim wybrana firma doradcza. Warunek ten jest spełniony, jeżeli w ciągu ostatnich pięciu lat przeprowadziła co najmniej trzy projekty w tym zakresie z wdrożeniem na rynek. Wskazane jest, aby miała doświadczenie w trzech różnych branżach gospodarki. Jeżeli współpracowała dotąd z tylko jedną branżą, może być wykonawcą tylko w projektach dotyczących tej właśnie dziedziny gospodarki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!